Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így jó szálkásításra?

Ez így jó szálkásításra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez így jól van kiszamolva?

Szénhidrát: 80g

Fehérje: 131g

Zsír: 30g

Kalória: 1130

168cm/52kg/14/L


2014. júl. 6. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi kilósan nem hiszem, hogy van értelme szálkásítani.
2014. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés ;)
2014. júl. 6. 11:49
 3/16 anonim ***** válasza:
ch alacsony lesz kezdésnek
2014. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, de a zsír lehetne kevesebb.
2014. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi, levittem zsírt 20 g-ra. Így jó lesz?
2014. júl. 6. 11:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért kéne kevesebb? Valaki 1g-mal szálkásít. Egyébként kérdező, mik a forrásaid? Biztos van rajtad annyi zsír (és ami majdnem ugyanilyen fontos, izom is) hogy belekezdj a szálkásításba?
2014. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mármint 1g/ttkg.
2014. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem még lánynak is kevés az az 1100 kalória, főleg hogy 14 évesen még pörög rendesen az anyagcsere.


Persze az se elhanyagolható tényező, milyen a napi mozgás normáld, milyen edzéseket végzel illetve milyen izomtömeg van rajtad. Vagyis mennyi a napi kalóriszükségleted. Ez alá nem kéne sokkal lejjebb menni, maximum 200-300 kalóriával.


De ezt úgyis csak akkor látod, ha elkdezded és figyeled a fogyás mértékét. Ugye azt szokták mondani, a heti 0,5-1kg fogyás kell legyen az optimálsi. Ez az első hetekben lehet valamivel több, de utána ennek kell lennie a normának. De ilyen kevés tömeggel ez még lehet lassabb is.


De ha túl kevés energiát juttatsz a szervezetedbe, akkor az anyagcseréd mégjobban lassúl, ami nem célravezető.


/zsírt én meg nem vinném még lejjebb, kell a szervezetnek, mert különben szénhdirátból fogja előállítani./

2014. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A zsír nálam inkább magasabb lenne. Fogyáshoz a magas ch bevitel (állítólag) kevésbé előnyös hormonális környezetet teremt a testedben.

De én még sosem szálkásítottam, szóval nem kell rám hallgatni. :)

2014. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

És ez az állítás nem alátámasztott sőt épp az ellenkezője az igaz.

Annyi ch-t kell enni amennyit csak lehet de még kaloriadeficitbe kerulsz

2014. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!