Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha használnék ösztrogén...

Ha használnék ösztrogén blokkolót?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ha használnék olyan kieget ami kisebb szinten tudja tartani az ösztrogén szintem, akkor kevésbé zsírosodnék ? Jó étrend mellett tömegnöveléskor ?


2014. júl. 6. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szteroidot használsz? Ha igen, akkor tudd, hogy néhány szteroid fajta csak magas ösztrogén-szint mellett fejti ki teljesen a hatását.


Ha nem kokszolsz, akkor meg mit akarsz?

2014. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen kiegre gondolsz?

Vagy most olyan doppingról beszélsz, ami az ösztrogénné alakulást gátolja?

2014. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kokszolok, dehogy is. Naturálban halottam, hogy az ösztrogéntól zsírosodunk be és gondoltam ha van blokkoló ami nem hagyja a tesztoszteront átalakúlni ösztrogénné akkor nem zsírosodnék olyan mértékben.
2014. júl. 6. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a gátlószerek, az aromatáz inhibitorok, doppingnak minősülnek. Ha meg van is tápkiegben, annak a hatása is valszeg olyan, hogy inkább hinni kell benne, mint konkrétumot elvárni. Szóval ha létezik is ilyen, akkor huszadrangú kieg, kb. mint a tesztófokozó. A zsírosodást pedig ne így előzd meg, változtass az étrendeden, jobban számold ki, és/vagy végezz több aerobot.
2014. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!