Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az étrend kiegészítőket...

Az étrend kiegészítőket forgalmazó cégek növekedési hormon, tesztoszteron fokozó, és anti ösztrogén termékek milyen eredményt hoznak?

Figyelt kérdés

Naturalban edzek 3,5-4 éve, utóbbi fél évben nagy mértékben lelassult a fejlődésem. Kajából, edzésből, pihenésből próbálom régóta a lehető legtöbbet kihozni. Szteroid tartalmú teljesítményfokozóhoz nem nyúlok, nem ebből élek, nem versenyzek, csupán hobbi, így nem látom értelmét. Nyíilván jó lenne :D de nem éri meg a kockázatot. Meg mint látom ismerősök között, valamint netes kollégák tapasztalatai alapján, nincs egy kúra, csak első. :)

Az érdekel, hogy ezek a nagy reklámot kapott "csodaszerek" amit a címben említettem megérik az árukat? Egy doboz bármelyikből, vagy netán 2-t is egyszerre fogyasztva tudna dobni a fejlődésemen? Megérné azért a doboz teszto. fokozóért, plusz növi homon fokozóért vagy anti ösztrogénért kiadni 20-25 eft-ot? Tisztában vagyok vele, hogy közelében sincs egy szteroid készítmény kúra hatásával, ár/érték arányával, nem is lehet egy lapon emlegetni a kettőt.

Érdekel érzékelek-e belőle annyit, mint anno az első kretin adagoktól. Milyen hatása van? Gondolkozok rajta, hogy vegyek-e 1-2 dobozzal próba céljából, de csak utána kérdezek 1-2 helyen, hogy megéri-e egyáltalán az első dobozal is megvenni próbaképp, vagy pénzkidobás, és majdnem bedőltem a reklámnak.



2013. jún. 3. 01:01
 1/5 A kérdező kommentje:
A címben nem termékek, hanem termékei, így talán értelme is van. :D
2013. jún. 3. 01:05
 2/5 anonim ***** válasza:
30 éves kor alatt semmi értelme, mert addig kb maxon pörög a tesztótermelés. Utána sem segít valami sokat.
2013. jún. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3-ból 2 terméket megértek, de az anti-ösztrogén minek ?


Tesztófokozó felesleges, ezfajta növi hormon csak árnyéka a valódi növiknek...

2013. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Testospump meg hasonló jó lehet, de van egyfajta korkövetelmény is. Esetleg kreatin, ami bármikor jöhet.
2013. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
20-as éveim első felében járok. Kreatint szoktam használni, bár már kb. semmit sem érzek belőle.
2013. jún. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!