Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jelenleg ki a...

Szerintetek jelenleg ki a világ legerősebb embere?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Akinek tobb penze van es jobb genetikaja
2014. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én erős emberekre gondolok mint pl Savickas Björnson és a hozzályuk hasonló erősemberek hogy közülük ki a legerősebb.
2014. júl. 6. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki tobb penzt tud magaba fektetni.Szteroidok! Nem az bika vertol erosek,mint egyzser az Eros Laszlo mondta sajat magara.
2014. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Hafthor Bjornson (tudom, hogy rosszul írtam). Ő jelenleg a legmagasabb a mezőnyben, ezért ő tudja a legtöbb izomtömeget is felszedni. Az ő cingár 190 kilója, azért elég nagy előnyt jelent. Ráadásul még fiatalnak számít 26 évesen szóval még 4-5 évig fejlődhet.

A legfontosabb érv mellette pedig egyértelműen, hogy ő a Hegy!

2014. júl. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen én!
2014. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor!
2020. júl. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát biztosan nem Fekete Laci, mert mára kiderült róluk hogy csalók. Csak saját rendezésű versenyeket nyertek, amikre ráadásul még náluk gyengébbeket is hívtak mindig. Soha nem nyertek egy országos bajnokságot sem, nem hogy világbajnokságot. Csak saját rendezésű meghívásos versenyt nyertek... Összes vb címüket így csalták el. Meghívtak pár náluk gyengébbet innen onnan. Lázár Csaba főbíró feladata mindig kiválogatni a gyenge versenyzőket és meghívni őket :D
2023. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!