Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Válaszolnátok a tapasztalatait...

Válaszolnátok a tapasztalataitok alapján?

Figyelt kérdés
Az érdekelne lehet-e fejlődni normális étrend nélkül is. Vagy inkább mennyire. A helyzet az, hogy nagyon rég óta szeretnék kondizni járni, de most alakult úgy az anyagi helyzetem, hogy megengedhetem magamnak, hogy kondiba járjak és talán még azt, hogy edzés utáni gyors felszívódású fehérjét vegyek.arra viszont nincs keret, hogy normális étrendem legyen, mindennap fehérjedús sovány húsokat étkezzek , főleg nem hosszú távon. minél olcsóbb kajákból étkezem, pl: tészták öntetekkel ilyesmi. nem tudom, hogy milyen testalkatú vagyok, talán ektomorf, kb 170cm és ~60kg. szóval az érdekelne, hogy lehet-e fejlődni, egyáltalán megéri-e "kidobni" erre havi 20+ezer forintot ha csak így tudom megvalósítani az edzést.
2014. júl. 7. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az elején várható fejlődés.
2014. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
megeri! :) fogsz fejlodni rendesen
2014. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdést. Az első fél évben mindenképp fejlődni fogsz, az izmaid tónusosodni fognak. Mondjuk pont a nemedet nem írtad le, de ha srác vagy és nem vagy túl zsíros akkor mehet a tömegnövelés, amibe mehet tészta is illetve nem feltétlenül muszáj sovány húsokat fogyasztani. A probléma, hogy tömegeléskor sokat kell enni...
2014. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és amúgy te/ti nem láttatok még olyan embert aki egyáltalán nem figyelt oda az étrendjére és azért mégis látható, szép eredményt ért el 2-3 év alatt mondjuk? mert én elég sok embert ismerek aki edz és szinte biztos vagyok benne, hogy nincs is étrendjük. egyik srác azt se tudta, hogy elméletben mennyi fehérjét kéne naponta bevinnie, a másik meg ott zabálta magát tele zsömlével. csak arra akarok célozni, hogy nem lehet ilyen "kegyetlen" ez a sport, hogy csak akkor fejlődik az ember, ha van havi ~50ezer forintja és halál pontos étrendet tat :(
2014. júl. 7. 21:03
 5/11 A kérdező kommentje:
ja igen, 22/F
2014. júl. 7. 21:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Genetikán rengeteg múlik. Ismerek olyat aki ránéz a súlyokra és úgy néz ki mint schwarzi, de az emberek 0,01% ilyen kb. Személy szerint étrendem van kiegészítőket szedek és alig fejlődök heti 3-4 edzés mellett...
2014. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
en ismerek! :) 1 honapig szedett csak feherjet, es 34-es karrol kezdte es most 41-es van neki, 1 eve edz :) es csak most kezdett el az etrendre figyelni, jo az igaz h nagyon jo genetikaja van
2014. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb úgyis lesz eredménye az edzésnek ha keményed nyomod. Egyél sokat és eddz rendesen. Igyál sok vizet is és pihend ki magad.
2014. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy valaki elolvassa hogy mi a normális étrend shop.builderen és onnastól azt hiszi csak az a jó.

Tegyuk fel nincs napi 0,5+ kg húsra valamint fehérjére pénzed sőt talán arra se hogy minden nap hust egyél.

Na és?bizonyos Források szerint nem is kell ennyi fehérje.

A lényeg hogy meglegyen a kaloriaplusz a tomegnoveléshez.

A 2g/tskg feherje mar csak hab a tortán.

Egyel annyi hust amennyire penzed van azon kivul pedig egyel annyival tobb krumplit/rizst/zabpelyhet kalkuláld ki ezt.

A myprotein feherjeje olcso. Vegyél olyat. A lenyeg hogy a kaloriaplusz meglegyen

2014. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! pont ezen gondolkoztam, hogy nem vagyunk mi profi testépítők nem dől össze a világ ha mondjuk a csirkemell helyett csirkecombból próbálom bevinni a fehérjét, nem? persze zsírosabb de ez van. vagy esetleg tudnál valami más húst ami olcsóbb de nem utolsó fehérje bevitelre? én a csirkecombot néztem ki, nem tudom van-e jobb megoldás ár/érték arányban.
2014. júl. 7. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!