Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

175cm,50kg ,15F vagyok, úgy örököltem a vékonyságot, szerintetek edzést csak akkor kezdjem el, ha elértem kb 60, 65 kg-t,( most azon vagyok hogy elérjem )

akkor lehet igazán izmosodni ha van egy kis zsír,nem? Ilyen vékonyan felesleges próbálkoznom?



2014. júl. 8. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell zsír, ez hülyeség. Body.builder.hu és Sárga Kapszula.
2014. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mégis hogy akarod elérni a 60,65 kg-t? Bármikor le lehet menni konditerembe edzeni és a megfelelő étrendet be kell tartani
2014. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:

"akkor lehet igazán izmosodni ha van egy kis zsír,nem?"


Nem. Nincs köze az izomnak a zsírhoz, nem alakulgatnak át egymásba.

2014. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egyél sok húst meg fehérjét...nézz utána a neten vannak ilyen étrendek.... a lényeg hogy ne egyél ilyen sz*r port meg tömegnövelőt meg ilyeneket...
2014. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na megjött a szokásos mindentudónk. Ez már egy külön faj amelynek a tagjait extrém makacs tudálékosságukról és ezzel együtt járó tudatlanságukról lehet felismerni.

Tisztázzuk tehát százezredszerre, hogy a tömegnövelő és a fehérjepor az élelmiszer. Ugyanolyan fehérjeforrás, mint a hús. Ha valakit zavarnak az adalékanyagok (engem pl nem), akkor vegyen natúr kiegészítőt. Abban csak a lényeg van. Tehát 250g 80%-os fehérjepor (mondjuk tejsavófehérje) gyakorlatilag egyenértékű 1kg csirkehússal.

2014. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!