Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » S. O. S.! Mit tegyek ebben a...

S. O. S.! Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagy problémával szembesültem az utóbbi időben.Még bő egy éve kezdtem el tömegelni 66 kilóról a 188 centim mellé,most járok 84kg környékén.Alapvetően ektomorf testfelépítésem van,kivéve a vállamat,mert az meglehetősen széles.Viszont kevés zsír rakódik rám,így annak tudatában kezdtem a tömegnövelést,hogy nem lesz pénzem normális étrendre,azt ettem ami volt itthon.Azért figyeltem,hogy reggelire inkább tojás,mint szalonna,húsleves helyett hüvelyes főzelékek,de sok disznóhúst ettem például.Mostanra lett egy kis felesleg a hasamon,főleg az alsó részén,ami roppant előnytelen,tekintve,hogy pl.a mellizmom még nem igazán fejlett.Ezt a felesleget mindenképp le szeretném adni úgy,hogy közben a már meglévő,félépített izmaimból ne veszítsek.Zsír máshol nincs rajtam szemmel láthatóan,csak a has környéke a problémás terület genetikai okokból,egyébként a karom,lábam,vállam,hátam is teljesen szikár,láthatóak a szálkák.És ami fontos,hogy nem szeretném abbahagyni a tömegnövelést sem 90 kg alatt.

Szóval a fő kérdésem:hogyan tüntessem el a felhalmozódott felesleget,zsír,miközben nem veszítek az izomtömegemből és még építeni is szeretnék?Gondolom utóbbi nem megoldható zsírégetés közben...de reménykedem,hogy létezik rá megoldás.


2014. júl. 9. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddz minel kemenyebben..Es miert nem szeretned 90 alatt abbahagyni a tomegnovelesed ha latod h szarodik el a formad?
2014. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy hasról fogysz csak.

Diéta alatt van izomvesztés ezt csak minimalizálni lehet magas fehérjebevitellel,aminosavak,pihenés kombinációjával.

2014. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy a formám szaródik el.Azzal nincs gond,csak lassan nagyobb tömeg lesz a hasamon,mint a mellemen vagy karomon :D Még bőven kell izom mindenhova.Nem vágyam a kockás has,csak egy sima lapos,amin minimális zsír van,tehát nem domborodik ki láthatóan sehol.Tudom,hogy nem lehet csak hasról fogyni,én zsírból akarok,ami egyenlő a hasammal,mert máshol olyan kevés van,hogy észre sem venném,ha eltűnne.Az izom viszont maradjon,nem akarom 1 teljes év munkáját semmissé tenné 2 hónap koplalással.
2014. júl. 9. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!