Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen taplalekkiegeszitoket...

Milyen taplalekkiegeszitoket ajanlatos hasznalni?

Figyelt kérdés

Inkabb itt kerdezem, mint a fogyokuras topicban, itt eleg sok hasznos tanacsot olvastam mar.


Nos ugy 40 kilot szeretnek leadni.


1000mg C vitamint szedek, es kivancsi vagyok, miket lenne erdemes hasznalni meg?

Hetente 4x kerekparozom, igyekszem zsiregeto tartomanyban hagyni a pulzusom.


Erdemes esetleg L-karnitint vagy termogenikus zsiregetot hasznalni? Kerekparozas utan feherjekeszitmenyt?


Minden hozzaszolast koszonok!


2014. júl. 9. 16:30
 1/2 anonim válasza:
Egy multivitamin csomag jól jöhetne, és mindenképp egy tejsavófehérje, ami mehet reggel zabpehellyel, kerépározás után és lefekvés előtt zsírszegény joghurttal keverve is. Zsírégetőt csak akkor, ha már megakadsz, egy jó diétás étrendel és megfelelő mozgással is remek eredményt érhetsz el. Én ajánlanám, a mindennapi mozgást. 1 órás intenzív gyaloglás is ugyan olyan hatásos, mint a bicajozás.
2014. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. júl. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!