Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Volna egy fontos kérdésem...

Volna egy fontos kérdésem mivel hallottam és elhiszem hogy nincs helyi zsírégetés, ezért kérdezem én ezt tőletek? Többi lent

Figyelt kérdés

hát szeretnék tanácsot kérni,hogy van itt egy videó : https://www.youtube.com/watch?v=Vt-T2vfWJm4

ezzel kapcsolatosan,mivel helyi fogyás nincs,akkor ez a videó kamu?

köszi előre a válaszokat.



2014. júl. 9. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
részben kamu, mivel ha dagi vagy, ettől nem lesz lapos a hasad... részben viszont igaza van, mert ha egy vékony kizda csaj vagy, akinek csak a bele tolja ki a pociját, akkor hasizom erősítő gyakorlatokra van szükséged, a "lapos" hasért...
2014. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Nem, nem kamu, csak egy része. Ezek hasizomerősítő gyakorlatok, amelyek talán még jók is lehetnek (nem néztem végig) de attól, hogy nő a hasizmod (tömegnövelő diéta mellet) nem fog lemenni róla a zsír.
2014. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2014. júl. 9. 20:00
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval ha háj van rajtam akkor nem segit. ha jól értem ugye?
2014. júl. 9. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Közvetlenül nem. A fogyás lényege, hogy kevesebb kalóriát viszel be egy nap, mint amennyire szüksége van a testednek. Az így keletkezet energiahiányt a raktárakból (zsírból) fogja a test fedezni. Persze nagy az esély, hogy az izmokhoz is hozzányúl, hisz nagy izom sok energiát igényel, ilyenkor a test ezt szereti leépíteni, de ezt edzéssel és fehérjedús táplálkozással lehet minimalizálni.


De talán már érted, nem az edzés dönt, hanem a táplálkozás. Az edzés csak annyiban segít, hogy edzés közben több energiát égetsz, így többet ehetsz (vagy hamarabb kerülsz a kalóriaminusz állapotába). De csak hasedzéssel nem nagyon lehet ezt elérni, ahhoz nem kell sok energia. Ezért célszerű mindenre edzeni (meg persze az arányosság miatt is).


A másik, hogy sajnos nem lehet izmot növelni és fogyni egyszerre. Az izomnöveléshez kalóriaplussz kell, hogy a szervezet tudjon építkezni (ugye edzés nélkül ezt szokták hízásnak nevezni, edzéssel jó esetben izom épűl), fogyáshoz meg a fent említett kalóriaminusz. Vagy ez, vagy az.


De már így is regényt írtam, ha érdekel továbbra is, olvasd el a sárga kapszula című könyvet, ingyen letölthető.

2014. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, jól érted ezzel nem tudsz zsírt leadni, ahhoz szálkásító diéta és mozgás kell.
2014. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 9. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!