Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a baja néhány embernek a...

Mi a baja néhány embernek a motivációs videókkal?

Figyelt kérdés
Konkrétan a bodybuilderen írtak róla, hogy mekkora hülyeség. Közben több híres versenyző is ezzel motiválja magát (Kathi Béla, Bohos Kornél). Miért baj az, hogy ha egy videó miatt ahol látom, hogy valaki keményen edz nekem is jobban megy az edzés? Annyira nem értem azt az oldalt, hogy mindent és mindenkit csak lefikázni tudnak...
2014. júl. 10. 03:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat segitenek.Sokszor a youtubos videok tartjak bennem a leket.tudom szanalmas de ez van...:)
2014. júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem mindenkit motivál ugyan az... én pl magamért edzek, az egészségemért és mert jól érzem magam tõle... nem kell hozzá izzadó idegen pasikat bámulnom egy videón...
2014. júl. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert általában elég láma mondatokat hallhatsz bennük.
2014. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
engem is néha csak ez motivál
2014. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem Kathi Béla- Nem vagyok b*zi című videója eléggé felpörget.
2014. júl. 10. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
de ha nem vagyok b*zi, miért kell a motivációhoz egy tangában pózoló izompacsirtát néznem?
2014. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem olyanra gondoltam hanem mikor valaki keményen küzd. Mondjuk vannak videók mikor elhánnya magát gyakorlat közben de mégis folytatja. Meg mikor látom mikor egy ázsiai 50 kilós csaj beleguggol 160 kg-ba akkor úgy kicsit elgondolkozok, hogy elég komolyan veszem-e. Az hogy testépítők feszítenek a tükör előtt szerintem sem motiváció.
2014. júl. 10. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!