Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a mellizmomat?

Figyelt kérdés

Nagy problémám van ezzel a területtel,nem nagyon fejlődik,szerintem genetikai okai lehetnek.Karom 29-ről 37-re nőtt 4 hónap alatt pedig semmi cuccot nem használok,vállam centiket szélesedett,de mell alig-alig valami.

Itt egy mell edzésem:

fekvenyomás döntött padon 4*10

fekvenyomás egyenes padon 4*10

(egykezesekkel nyomok most már fekve!)

tárogatás döntött padon 3*10

tárogatás egyenes padon 3*10

áthúzás 3*12

fekvőtámasz feltett lábbal 4*10


kedden kipróbáltam,hogy nagyobb súlyokkal nyomok,azokkal csak 6-8 ment ki egy sorozatban,menjen inkább így?mert azt mondták 10-12 ismétlés alatt nincs értelme.de 13 kilós egykezesekkel nyomtam és elég kényelmes volt,sokat dolgozott a tricepszem és vállam is,majd váltottam 18 kilósakra,azokkal nem ment ki ennyi csak max.8,de jobban éreztem a mellemet és izomlázam lett tegnap benne,ami eddig sosem fordult elő.

szóval inkább 4*6 menjen mindkét padon nagyobb súlyokkal?


2014. júl. 10. 17:05
 1/3 A kérdező kommentje:
még hozzátenném,hogy magas vagyok(190cm) hosszú végtagokkal,több hasonló felépítésű srác panaszkodott már,hogy nem érzi a mellét gyakorlatok közben és nem fejlődik,de megoldást még nem hallottam rá sehol,javasolták az egykezesekre váltást a hosszabb mozgástartomány miatt,megtettem,de eddig nem sok eredmény...bár ez a keddi nagyobb súlyos edzés jónak tűnt...
2014. júl. 10. 17:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Akár maradhatsz a nagyobb ismétlésszámnál is, de kezd el növelni a súlyt kéthetente.

Nekem minden alkalom után izomlázam van, pedig ritkán növelek.

Fekve nyomás 3*12, ülve tárogatás 3*12, fekve szintén 3*12, majd ismét ülve, és ismét fekve. Másnap pedig fáj :)

2014. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak mellben van izomlázam. (amennyiben te küldtél privátot és nem lehet neked választ küldeni)
2014. júl. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!