Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak fehérjétől lehet drasztik...

Csak fehérjétől lehet drasztikusan hízni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nem figyelek arra, hogy most ennyi csirkemell annyi rizzsel napi hányszor, hanem csak edzés után egy turmix.
2014. júl. 11. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Edzés utáni turmix önmagában semmit nem fog érni mert a napi fehérjebeviteled sem lesz meg ráadásul kell egy csomó szénhidrát is. Body-n keress magadnak tömegnövelő étrendet.
2014. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na épp ez az hogy én nem akarok tömegelni. Most sikerült fogynom, ami jó, csak a teremben mondták hogy érdemes lehet turmixot inni mert jó az izmoknak. Érdemes csak edzés után bedobni egy turmixot tömegnövelő étrend nélkül?
2014. júl. 11. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:

A turmix pont annyira jó a turmixnak, mint a csirke.


Érdemes egyébként, de ne várj csodát. A zsírmentes tömeglés titka meg nem az, hogy szarunk a kajába, de iszunk fehérjét(nem sértés).

2014. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom mit várjak, csak ajánlották, aztán gondoltam megkérdem, mert visszahízni meg nem akarok.
2014. júl. 11. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy edzés utáni fehérjeturmixtól nem fogsz se hízni, se fogyni.
2014. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyrészt annyi turmixtól nem fogsz hízni, mert az izmaid örülni fognak a fehérjének, de ennyi, másrészt meg ha szarsz bele a kajába, akkor esélyesebb a hízás, mert összezabálsz mindent. Tiszta kaja és egy edzés utáni turmix mellett BIZTOS, hogy NEM fogsz hízni.

24N

2015. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!