Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki tanácsokat adni?...

Valaki tanácsokat adni? (kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és szeretnék testetépíteni. Elég satnya vagyok van rajtam kis izom de csak annyi amennyi a súlyomhoz kell ez alatt azt értem hogy pl tesin elég jó vagyok mindenben de nem azért mert erős vagyok hanem mert könnyű és ez nem jó

szval arra lennék kiváncsi h mi kell az egészhez

azt tudom h fehérjéből épül az izom de mégis mennyit kell bevinni és h a csirkemellen kívül mibe van sok mert nincs pénzem fehérje porra meg érdekelne azért a fehérje por ára is h mennyiért adják

valamint h milyen gyakorlatok azok amik főként a felsőtestet mozgatják meg

és h mennyi idő h látszata legyen a dolognak nem úgy akarok kinézni mint swarzenegger fénykorában hanem kb így


[link]


ja meg h inkább tömegnövelésre gondoltam nem arra h minél kisebb testzsír százalékom legyen



2014. júl. 12. 16:42
 1/5 A kérdező kommentje:
ja meg a fehérje edzés előtt v tán kell?
2014. júl. 12. 16:50
 2/5 anonim válasza:
olcsó fözelékek között a legtöbb fehérje a sárgaborsóban vab
2014. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

tessék itt egy fehérje táblázat

[link]

2014. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Naponta 2g x testtömeg kg fehérje kell

és 4 x testtömeg kg szénhidrát.

(pl. 70kg vagy, akkor 2x70,4x70 gramm)

Ott a táblázat, válogasd össze a kajáidat és eddzél egész testre, húzódzkodás,tolódzkodás,guggolás,vádli,plank állás, stb....

állítsd össze a hét napjaira az edzésedet, minden nap más izomcsoportot mozgass és legyen pihenő napod is.

2014. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És tömegeléshez kalória plussz kell.
2014. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!