Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés után mennyi gyors...

Edzés után mennyi gyors felszívódású fehérjét és szénhidrátot kell bevinni pontosan?

Figyelt kérdés

kb 60 kilo vagyok azt tudom hogy naponta 2x60fehérje és kb 4-5x60 szénhidrát, de azt nem, hogy edzés után mennyit kell bevinni a gyors felszívódásúakból.


ezekből állítanám össze az edzés utáni fehérje+ch kombót, jó lesz szerintetek?

[link]


[link]


köszönöm a válaszokat!


2014. júl. 12. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

miért pont ezt a fehérjét nézted ki? már egyszer kérdeztél és akkor is ezt mondtad...nem éppen költséghatékony választás. kis kiszerelést semmi képpen ne vegyél, a legnagyobb lehúzás. mellesleg ennyi pénzésrt 6200/kiló-ért ennél 10x jobb proteint kapsz, neves gyártótól.

ha meg egyszerre nem akarsz sokat kiadni akkor nézd meg ezt

[link]

nem sokkal drágább, de 2 kilo. szőlőcukor meg itt van hozzá, ha egy helyről rendelnél

[link]


de szőlőcukrot kapsz minden bioboltban 500ft-ért..


és a kérdésre a válasz: 1g gyors ch-t ír a szakirodalom edzés után /tskg, de szerintem 50g felé felesleges menni bárkinek is, főleg ha dextrózról van szó

2014. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

azért ezt néztem mert ez kb a legolcsóbb ami megbízható is. a stillmasst is néztem már, pont ezt a wpc80at, de van aki azt írta, hogy megbízható, mások szerint pedig ki tudja mi van benne ennyi pénzért, így meg nem akarok zsákbamacskát venni. :(


és mennyi gyors fehérje?

2014. júl. 12. 20:10
 3/13 A kérdező kommentje:
és melyiket kapom 6200/kilóért?
2014. júl. 12. 20:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Neked 30g fehérje kell edzés után. Nyilván ez egy 80%-os protein termékből kb 40g-os adagot jelent. Tehát számolni kell a készítmény fehérjetartalmával is.
2014. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm! elmondanád hogy miért mondtad másik kérdésnél hogy régen jó volt a stillmass? szívesen megvenném csak megerősítésre várok igazából hogy nem rossz minőség.
2014. júl. 12. 22:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy most nem jó. Én régebben vettem, akkor rendben volt. Csak némelyik termékük eléggé olcsó, ami kis gyanút szül. De mivel most nem vettem ilyet, így biztosat nem állíthatok.
2014. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:/ akkor összességében te mit ajánlasz? stillmass vagy inkább a fehérje amit linkeltem a kérdésnél?
2014. júl. 12. 22:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Én myprotein impact-et vagy mhn whey-t ajánlok. Ezeket veszem én is, árban is jók és minőségben is.
2014. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
itt van ez, ez kipróbált, bevált fehérje, és olcsóbb, mint amit te linkeltél
2014. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2014. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!