Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításhoz JÓ?

Szálkásításhoz JÓ?

Figyelt kérdés
Az étrendem már meg van magas fehérje és alacsony szénhidrát és zsírtartalmú ételekből,de még nem szedek aminosavat, fehérjét(amúgy ezek feltétlenül szükségesek?).Az edzés heti 2x van harcművészeti edzésem ezen kívűl járok 40-60 percet futni utána erősítek(tényleg? Milyen erősítés legyen futás után/van húzódzkodóm/ de úgy konkrétan?)L/16. Köszönöm a segítséget! <3

2014. júl. 13. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Fehérje nem kell ha kajából megvan

Vitamin nem artana

Aminosavnak Bcaa

Meg valami zsírégető mint pl Revex-16 vagy L-Caritine (opcionális)

2014. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad ennyi mindenre jársz emeld meg a ch-dat mert elfogsz tűnni.

Tápkieget beszerezhetsz edzés utánra sokkal jobb mint, ha elkezdenéd majszolni a rizs csirke kombot.

Aminósavat is szedhetsz.

Mit jelent nálad az erősítés, súlyzós edzést?

Futás után nem kéne rögtön súlyzós edzés.

Futás után egy jó kis nyújtás és pihenés.

2014. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ok az etkezesed edzes utan + gyors feherje is megvan, tok felesleges neked aminosav.Teljes testre erosits(fekvo,guggolas,huzodzkodas,tolodzkodas stb)
2014. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az a baj,hogy én beszéltem szüleimmel ez ügyben és azt mondták : addig nem szedhetek ilyen dolgokat amíg azt nem látják, hogy betartom az étrendet meg az edzéseket, mert ugye ezek nem 2 forintba kerülnek...(végülis szerintem is igazuk van)Már csak arra vagyok kiváncsi, hogy meddig tart ez az idő..Amúgy köszönöm a segítségeteket.:)
2014. júl. 13. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!