Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sima 100% monohidrát és a...

Worden kérdése:

Sima 100% monohidrát és a Crea-Bomb egymás után lehet szünet nélkül szedni?

Figyelt kérdés

Szóval , vettem egy 100% Monohidrátot (fél kilót)

Megvolt a feltöltés , illetve jelenleg a szintentartáson vagyok, Kaptam 25 tasak Crea-Bomb ot és olvastam ,hogy az 6 féle kreatint tartalmaz ugye, szóval , meg éri most arra át lépni , és szedni azt ? vagy pedig szedjem végig a monohidrátot , 1 hónap pihenő amikor egyiket se szedem, aztán próbáljam ki a Crea-Bomb ot ?

Húúú remélem érthetően írtam le :D .

Hozzá teszem a Monohidrát idáig hozott erőt :D !



2014. júl. 13. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Barátom szedni lehet de kérdezem hogy minek? :-) :-)

Ha már meg van egy fajta kreatin amit szedsz és abból beviszed a kellő mennyiségű kreatint akkor ne kavard be a másikkal :-)


A monohidrát kúrád előbb fejezd be, (2 hónap kúra 1 hónap pihenő)


Azért hagyod abba a kúra után hogy a kreatint ne mesterségesen vidd be és a szervezeted is termeljen kreatint, ne álljon le. Ha felváltva szedsz mindenféle kreatint akkor azzal nem pihenteted, és a szervezeted egy idő után valószínűleg nem fog termelni kreatint mivel megkapja mesterséges úton. :-)


Majd ha abbahagyod a monohidrátot és megvolt az 1 hónap pihenő is akkor utána szedd a CreaBomb-ot.


(Mellesleg nekem van egy egész Scitec Nutrition boltom akkor egyszerre szedjek be mindent? ) :D

2014. júl. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!