Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 173cm vagyok és 85kg hasamon...

Aladdin12 kérdése:

173cm vagyok és 85kg hasamon van felesleg először lefoggyak hogy a hasamról eltünnyön a zsír? Vagy kevesebbet egyek és fehérjedús étrend? Vagy tömegeljek és utána szálkésítsak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 08:47
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és 37es kezeim vannak
2014. ápr. 3. 08:49
 2/3 anonim ***** válasza:

látom senki se képes válaszolni neked, így megteszem.


nem tudom hány %-os a testzsírod. Ha csak a hasad zsíros és nem több a zsír 6-7 kilónál összesen rajtad, akkor nyugodtan tömegelj, és szedj fel vaskos izomtömeget.


Nem javaslom neked a szálkásítást emiatt, mert utána ha kevés rajtad az izom, elég nyeszlett vékonynak fogsz kinézni és úgy nehezebb lesz fejlődni is, mert a zsír az maga az energia a szervezet számára, kell a kondizáshoz kevés, égetsz belőle testépítés alatt is.


Annyit javaslok még, hogy jó minőségű kajákkal tömegelj, rizs, csirke, hal, tojás, kevés vörös hús is mehet de ne legyen rendszeres. A rossz minőségű kajákat, szénhidrátokat próbáld ( bár tudom rohadt nehéz) kiiktatni az étrendedből. Ha nem is sikerül de vidd le a lehető legkevesebbre, ne egyél napi szintén zsíros pörköltet vagy lángost, pizzát cukros péksüteményeket kakós csigákat rétest és még sorolhatnám... édességet ne vondd el teljesen mert kell a cukor a szervezet számára, ezért hetente 1-2 alkalommal ehetsz 1-1 szelet csokit is. energiaitalt kávét kerüld messziről ahogyan az alkoholt és társait is. sört se igyál.


37-es felkar zsíros állapotban, de szálkásan az nem lenne 35-ös se. NYáron a legjobban lehet fejlődni és szálkásodni, úgyhogy ha normálisan eszel nem fogsz tovább zsírosodni.


25/F testépítő

2014. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 éve mérettem a testemet több izom van rajtam mint zsír!! azt szeretném hogy napi 3szor elég ha eszek!! tljes kiörlésű kenyér mehet reggelire ugye?? ja és fehérje por az szükséges lessz szerintem!! és mennyiségbe mennyit egyek?? előre is köszönöm asok információt!
2014. ápr. 3. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!