Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14evesen lehet barmi bajom...

14evesen lehet barmi bajom ha. Tomegnovelot. Innek? Full massot

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen. Mindenképp. innál. Full massot
2014. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Google fordító szerint ilyen nyelv nincs
2014. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem norvég nyelvet jelez a google fordító :) amúgy lehet nem magyar billentyűzete van ezért nem kell piszkálni. Kérdező! Ihatsz ez is csak koncentrált kaja, fehérje és szénhidrát. Nem lesz töle semmi bajod, más kérdés hogy nins értelme inni ha nincs étrended meg amúgy sem mert nagyon drága inkább MHN Whey-t vegyél és mellé szölőcukrot edzés utánra
2014. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen elnezest de angol billentyuzetem van,a kajam tutira.rendben van 54kilosan min.150gr a feherje.bevitelem tapkieg.nelkul,tehat kb 3gr/tskg
2014. júl. 17. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök fölösleges annyi fehérje. Neked elég 100-120 gramm is, attól mert többet eszel nem fejlödsz jobban. Csak szállkásító étrendhez kell annyi
2014. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ilyen korban teljesen fölösleges bármilyen por:')

1.A hormonszinted az egekbe van

2.Most még megfelelő téplálkozással viddbe a megfelelő tápanyagokat

3.Daily One-t szedj(énis haszálom,nagyon sokat dobott a koncentrációmon,kipihentebb,energikusabb vagyok stb)

14/f Csirkemell,rízs/krumpli,ZÖLDSÉG! (pl cékla..IMÁDOM:D)

2014. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!