Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok. 2,5 hónapja kezdtem el edzőterembe járni, melette fegyencedzést csinálok. Amikor nekiálltam az edzésnek elég vékony voltam.Így nekiálltam tömeget növelni. Növeltem a szénhidrát és zsírbevitelt, melette heti 2-3X edzettem, de elég rendesen feljött a pocak, ráadásul a genetika miatt az alhasra jött fel sok háj.(Min.5-6kg) Izomból semmi, pedig rendesen csináltam az edzéseket. Mit csináljak hogy normálisan nézzek ki?

2014. júl. 18. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha tömegelsz akkor nagy ívben sz.rd le hogyha feljön pár kg, mivel ezt úgy sem tudod megakadályozni.

Edz rendesen, egyél rendesen, pihenj sokat. Ez a három alaptényező az izom növekedéséhez. :-)


Csak a hasadra biztos hogy nem jöhetett fel 5-6 kg zsír :-)

2014. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"Növeltem a szénhidrát és zsírbevitelt" és a fehérjét?
2014. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Hát sajnos genetika miatt alhasra jött fel, ha nem is 5-6 pont oda, de egészébe kb annyi. A kajáról: Hát főleg szénhidrátot és zsírt vittem be: rizs, süti, csoki, kenyér meg ilyenek, csak az a baj, hogy a testzsír% om is rendesen megugrott
2014. júl. 18. 20:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerinted miből épül fel az izom?
2014. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy elengedhetetlen a szénhidrát az izom növekedéséhez a fehérje melett, azt is ittam turmixban
2014. júl. 18. 20:49
 6/13 anonim ***** válasza:

A széhidrát/zsír azért kell, hogy kalóriaplusszban legyél. Ilyenkor a szervezet tud építkezni. A fehérje meg elengedhetetlen az izomépítéshez. Napi 1,5 - 2g fehérje kell testsúlykilogrammonként. Ha nincs normális edzés, pihenés és fehérjebevitel, nem fog izom épülni. Viszont a kalóriaplussz miatt attól még építkezik a szervezet. Zsírosodsz.


Olvass! Kezdhetnéd a sárga kapszula-val.

2014. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát rendesen edzek, minden alakalommal edzés előtt és után ittam fehérjét.
2014. júl. 18. 20:59
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak sajnos a tömegelésben rászoktam az éjszakai nassolásra,meg ilyenekre
2014. júl. 18. 21:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Edzés előtt semmiképp ne igyál fehérjét. :-) És ne pont fehér kenyérből meg hasonlókból vidd be a szénhidrátot, hanem valami minőségibb kajából :-)
2014. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Testsúlykilogrammonként 2 gramm fehérje kell és a szénhidrát, zsir bevitel pedig minőségi kajákból legyen.


Amúgy láttam Bunny beszólt neked az edző válaszólba, legközelebb csak tölünk kérdezz vagy olvasd el A sárga kapszulát mielött Bunnytól kérdezel mert csak lefog oltani.

2014. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!