Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmos testet szeretnék, mit...

Izmos testet szeretnék, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy izmos testet szeretnék, ezért hogy most nyár van jó lenne ezt megvalósítani.A kérdésem az hogy meglehet-e ezt valósítani terem nélkül, otthoni gyakorlatokkal?(pl: hasizom, felülés,stb). Hangsúlyozom, nem felfújt testet szeretnék hanem egy elfogadható izmos testet, ami már látszik és elfogadható.Ötletek, tippek ehhez?

2014. júl. 19. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Végezhetsz saját testsúlyos edzést is, töltsd le a fegyencedzés című könyvet, olvasd el és alkalmazd. De nem pár hónap egy izmost formát összehozni, hanem év-évek kérdése. Súlyzós edzéssel többre mennél, ha izomnövelés a cél és azzal sem leszel felfújt. Nincs ilyen, hogy felfújt izom, főleg nem naturálban! Az étrend is fontos. Izomnöveléshez kalória plusz kell, azaz tömegnövelő étrend is szükséges.
2014. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, holnapra már az leszel, de előtte kell csinálni 20 felülést mert ugye kockás has kell nem?

-.----

Hogy lehetne már? Majd jövőre már látszani fog valami.

Google alapismeretek.

2014. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:-D Alig több, mint 1 hónap van a nyárból. Még ha 1 év alatt szeretnél elérni egy jobb formát, az is kevés lenne.

3 dolog kell a jó formához: étrend, edzés, pihenés.

Az étrend a legfontosabb, nézz körbe alaposan a táplálkozás terén.

Ha saját testsúllyal akarsz edzeni, akkor olvasd el a fegyencedzés c. könyvet.

Pihenésnek meg legyen meg min napi 8 óra alvás.

2014. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólók mindent leírtak :-)

Még kiegészíteném azzal, hogy előtte olvasd el a Sárga kapszulát, fent van a neten. :-)

2014. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom h hónapok nem elegek hozzá, dehát kezdő vagyok, nézzétek el nekem. Köszönöm amúgy az ötleteket! :)
2014. júl. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!