Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Biotech USA vagy a Scitec...

A Biotech USA vagy a Scitec Nutrition fehérjék jobbak szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
én Scitec párti vagyok inkább
2014. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Scitec Nutrition mellett vagyok, de ez nem azt jelenti hogy a biotech rossz.
2014. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:
csak konkrét termékeket van értelme össze hasonlítani,biotech vagy scitec kérdés értelmetlen
2014. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Scitec termékeit még nem próbáltam, szóval konkrét termékre nem tudok rákérdezni, de ha tudnál nekem mondani egy konkrétat ami nagyon bevált azt megköszönném.
2014. júl. 19. 19:57
 5/9 dirtboy ***** válasza:

nagyon bevált?

tévúton jársz haver,nem szteroidokról van itt szó csak fehérjéről.

összetevőket nézd meg miből mennyi van benne és hogy megéri e az árát aztán ha megéri neked akkor azt vedd meg.


tejsavók között nézelődnék helyedben.


ha meg pénztárca kímőlő üzemmódban szeretnéd akkor meg felejtsd el a scitecet,soha semmilyen tejsavója nincs jó árban,bionak néha akad de amúgy meg inkább más márkákat kéne nézegetni,nem csak ez a kettő létezik attól hogy ők vannak agyon reklámozva Magyarországon a kamu hülyeségeikkel.

2014. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a tejsavók között nézelődtem, de annyiféle van, hogy nem tudom eldönteni miben jobb vagy rosszabb az egyik a másiknál. és van olyan ismerősöm, aki már vett olcsón és semmit sem ért. ezért kérdeztem, hogy esetleg a két márka között van e valamilyen jelentős különbség.
2014. júl. 19. 20:20
 7/9 dirtboy ***** válasza:

ilyen nincs hogy semmit sem ért,be vitt a haverod vele plusz fehérjét.

a terméknek pedig az a feladata.

hogy haverod egy hülye aki nem tudja mi kell az izom fejlődéhez és a terméket hibáztatja saját maga helyett az meg az ő dolga.


a tápkieges fehérjére pont úgy kell gondolni mint a húsban lévő fehérjére,ne tévesszen meg hogy szárítva,porformában van,a liszt is por mégsem gondolja senki többnek mint ami.

senkire nem fog fehérje portól felszaladni az izom de mint látszik nagyszerűen működik a tápkiegcégek filozófiája és promóciója.

2014. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én nem sokat tudok ezekről a porokról, mert nincsenek ilyen testépítő haverjaim akik képben lennének ezekkel, ugyanis lány vagyok és a barátnőim nem nagyon gyúrnak... látszik rajtam, hogy edzek, de még nem próbáltam ilyen porokat és azt hittem, ha szedek ilyen tejsavót akkor az segíteni fogja az izmaim növekedését és hamarabb elfogom érni azt az eredményt amit szeretnék
2014. júl. 19. 20:47
 9/9 anonim válasza:
Az emészthető valodifehérje tartalom számít, minden más csak marketing.
2014. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!