Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dinnye az zöldség vagy gyümölc...

Dinnye az zöldség vagy gyümölcs? és szálkásításkor fogyasztható?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Gyümölcs és annyi fogyasztható belőle, hogy így is beleférj a napi ch mennyiségedbe. Tehát nincs tiltva csak a mennyiség nem mindegy.
2014. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen zöldség, de ott a wiki és megmondja hogy egy tökféle. De nem kötözködés.


De attól semmit nem változtat, azért édes, mert tele van cukorral, tehát hízlalhat is. Ahogy sárnodzsolt is írta, ha belefér a napi kalóriamennyiségedbe, akkor egyed.

2014. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban zöldség és igen tökféle. Ha ektomorf vagy és tömegelesz mehet bármennyi ha nem akkor pedig számold bele.
2014. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
2014. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oké végülis ha élelmiszer mérnők vagy (bár nem tudom pontosan mi a feladatod) elhiszem.
2014. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Annyira nem a szakmában melózom, mert gyógyszergyárban vagyok.
2014. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most kicsit offolok de a kérdésre már válaszóltunk. Tehát mit kell dolgozni egy gyógyszergyárban? Mi a feladat? Bocsi de érdekel.
2014. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Rengeteg osztály, terület van. Én pl minőségbiztosító vagyok. A tabletták és a kész kiszerelések felszabadítását végzem. Ez is két külön terület, mindkettőre vizsgát kellett tennem. Külön csoport van pl az injekció-szabadításra, vagy a galenusi termékekre (gélek, krémek, kenőcsök) stb. Csak a minőségbiztosítási igazgatóságon vagyunk 300-400-an, ebbe beletartozik az analitikai labor is.
2014. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!