Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit és milyen sorrendben...

Mit és milyen sorrendben kellene szednem (testépítő szerek)?

Figyelt kérdés

Még az elején szögezzük le, hogy nem vagyok jártas a testépítő szerek világában.


195 cm magas, és 85 kg nehéz vagyok, tök vékony gyerek. Már egy jó ideje edzek itthon, de különösebb változást nem látok magamon. Eszek, amennyit csak tudok, de így se érek el sok mindent. Nem nagyon pártolom ezeket a szereket, de a kétségbeesésem miatt már nem tudok mást csinálni.


Szóval vékony vagyok. Mit kellene először szednem? Tömegnövelőt, fehérjét, kreatin...stb?!


2014. júl. 22. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek nem szerek! koncentrált tápanyagok. olvasd el a sárga kapszulát, utána kérdezz.
2014. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most kicsit felidegesítettél de ez nem a te hibád hanem a médiáé. Ezek nem szerek hanem kaját koncentrált formába!!! Olvasd el a sárga kapszulát és minden tiszta lesz. Egyébként leírod ide az edzésterved meg az érdended? Mert abba van hiba ha nem fejlödsz. Mióta edzel? Ha válaszólsz a kérdésekre akkor tudok segíteni.
2014. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Étrend kb az, hogy étkezésekkor igyekszem mindig húst enni, amilyet meg amennyit tudok. Mellé minél több tejterméket (tej, joghurt, túró). Próbálok változatosan is enni, szóval halat, tojást..


Az edzés meg annyi, hogy van itthon egy egykezes súlyzóm, amivel mindig addig megyek el az edzéseknél, amíg csak birom. Mikor már nem birom felemelni, akkor hagyom rá. (netről néztem a gyakorlatokat, azokkal szerintem nincs baj)


Amúgy kimaradt, hogy 21 vagyok.

2014. júl. 22. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Heti hányszor edzel egy izomcsoportot? És hány gyakorlat sorozat megy rájuk egy edzésen?
2014. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és hány ismétlést csinálsz? Olyan terhelés kell amivel max 12-öt tudsz csinálni tehát ha ilyen százakat csinálsz az semmit nem (csak az állóképességet fejleszti)
2014. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!