Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő fiúk, férfiak,...

Testépítő fiúk, férfiak, rengeteget foglalkoztok a testetekkel, de bejönnek az olyan nők, akik teltek (10-20kg plusz zsírszövet, olyan 35% testzsír körül) nem sportolnak, "jókat" esznek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de szerintem ez egyénfüggő.
2014. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Még ha tetszik is a lany ez az életmód nem tetszik.

Nem kell sok csak sortoljon valamit és ne egyen összevissza.


20/F

2014. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem jönnek be a 'molett' lányok.
2014. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én undorodom a kövér lányoktól ,hogy őszinte legyek.
2014. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ha nagy melle van, és ezáltal arányosabb az a teltebb alak, akkor mindenféleképpen.
2014. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tkodit ***** válasza:
100%

35%-os testzsír=kövér, puhány testalkat.


Nem kell, hogy kockahasa legyen a lánynak, nekem sincs, de ne szeresse már jobban a kaját a saját egészségénél. Aki hetente legalább 2x sportol, és nem zabál össze minden sz.rt, annak nincs ilyen magas testzsírja.

2014. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Beszarok ettől a "jókat esznek" kifejezéstől. A velvet meg a nőklapja café hozza fel ezt mindig, ezt ez a jó a kövérekben, hogy jókat lehet velük enni. Mert akik sportolnak nyilván csak turkálják az ételt, undorodva füveket meg magvakat esznek egész nap, nem? Hihetetlen butaság van a fejekben.
2014. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tkodit ***** válasza:

7-esnek is nagy igazsága van.


Érdekes módon én is jókat szoktam enni. 3 éve edzek keményen, és egyedül az első évben voltam szigorú diétán, mert le kellett adnom 20 kilót, hogy ne legyek zsírmalac. Más volt akkor a prioritás a hami-hami helyett, felfogtam, hogy a normális testsúly is igen fontos... Azóta is edzek, és valahogy tudok jókat enni úgy, hogy közben ne puhuljak el, sőt, fejlődjek is.


Sok csoporttal szemben toleráns vagyok, de mivel voltam kövér, ezért az indok (értsd: betegség) nélküli puhány-tohonya emberekkel szemben nem.

2014. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy ha még külsőleg be is jön a csaj (szép arc, nagy mell, arányos, nem "elfolyós" test), akkor is az az életmód, az a felfogás, életszemlélet, értékrend, amitől kövérként él, egyszerűen számomra fölfoghatatlan, nem tudok azonosulni vele.


Ha valamilyen betegség áll a háttérben, akkor sem.

Én is voltam évekig nagyon komoly beteg (meg is híztam), de addig jártam utána orvosról orvosra, kipróbáltam ezernyi módszert, míg meggyógyultam.

Ez is egy életszemlélet, a beletörődéssel/lesz@rással szemben.

2014. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem is tudom mit képzelsz kérdező?
2014. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!