Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzéssel ki milyen...

Fegyencedzéssel ki milyen eredményeket ért el, mennyi idő alatt? Elősorban olyanok tapasztalatára lennék nagyon kíváncsi, aki 0-ról kezdték, előtte nem igen sportoltak, nem tudtak egy normális fekvőt, húzódzkodást megcsinálni.

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Előtte 10-12 fekvőtől meghaltam. Fél évig csináltam aztán abbahagytam mert elkezdett fájni a vállam. Utána elkezdtem a testépítést edzőteremben és 2 hónap alatt többet elértem mint a fél év fegyencedzéssel és az ízületeim köszönik azóta sincs semmi bajuk. Kezdésnek jó edzőtermi edzés elkezdése előtt pár hónapig megerősíted magad és hozzászoktatod a szervezeted a terheléshez de szerintem másra nem - legalábbis edzőteremben sokkal jobb eredményt el lehet érni ugyanannyi idő alatt.
2014. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én régebben is sportoltam, de a fegyenc edzés volt az amivel igazán kirobbanó formába léptem. Tehát nem a semmiről kezdtem, de a fegyenc mozgáskultúrája úgy gondolom teljesen eltérő volt az addigi kondis edzésektől. Így nekem ment pár mester lépés is 1 éven belül. egykezes fekvő, állásból híd vissza állásba, egylábas guggolás. Egy ideje már áttértem Al Kavaldo Rúdra fel című könyvében leírt edzésre, én úgy érzem engem ez jobban megterhel. De a fegyencből a hídat meg az egykezes fekvőt, meg az egylábas guggolást megtartottam. Mindent összevetve, a fegyenc egy nagyon jól felépített edzésmódszer. Ha esztétikus izomzatot akarsz és ez mellett boszorkányosan akarsz bánni a saját testeddel ( bármikor lenyomsz egy kézenállást, kézenállva fekvőt, egylábas guggolást, egykezes fekvőt, hídat állásból) akkor a fegyenc edzés az ideaális választás. De ha nagy kidolgozott izomzatot akarsz akkor próbáld meg keverni a kondival. Itt most azért írtam hogy keverd, ne pedig csak a kondis edzést válaszd mert úgy gondolom a fegyenc az ami igazán egészséges, jó formába hozza a testedet. a konditól meg nagyobb izmokat kapsz
2014. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!