Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a fegyencedzéssel kapcsoltaban?

Figyelt kérdés
Netrol letoltottem a konyvet es ottvan h saját testsulyunkal ezes es ezt ertem is,de pl az egykezes fekvot elerjem kb hany naponta,hetente kezdjem pl 2.lepes mar megy es megudok annyit db-ot csinalani akkor kezdjem a kovetkező lépest?az jolenne ugy h hetente kezdenem a kovetkezo lepest?
2014. júl. 13. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A könyvben több mint elégszer le van írva hogy hogyan haladj. Különben meg nem fog menni hétről hétre az új lépés, akkor már mindenki vadállat lenne.
2014. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben de az nem talaltam benne
2014. júl. 13. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hatásos kombinálva.
2014. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja megis benne van bocs xd eloszor a kezdo szinten hetente kethetente nehezebnel harom negyhetente
2014. júl. 13. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy sokan szentírásnak veszik a benne leírt dolgokat. Én is fegyencezem, és az edzéstervem:

hétfő, szerda, péntek: fekvő, lábemelés guggolás, híd

kedd,csütörtök street workoutos alapok: tolódzkodás, húzódzkodás, stb.

szombat:bicikli, futás, ilyesmi

2014. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!