Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti elfogadnátok így a másikat?

Ti elfogadnátok így a másikat?

Figyelt kérdés

A párom tudja hogy kondizok és figyelek a kajára, és azt mondta neki nem gond.


Ennek ellenére én nagyon rosszul érzem magam néha.

Például együtt vagyunk, ő egész nap nem evett még semmit, mondom neki hogy együnk valamit. Ő nem akar enni. Ezek után nekem sincs kedvem elővenni a dobozomat és enni belőle a beosztott kajám, így sokszor én sem eszek semmit egész nap.

Erről jut eszembe: elhív magához: viszek magamnak dobozból kaját, mert én nem eszek vele együtt spagettit meg szendvicset meg pizzát meg ami éppen otthon van náluk. Ha elmegyünk valahova, akkor is mindig az van, hogy nekem idő kell amíg kiporciózom a kajámat, beosztom egész napra, dobozolok, meg hogy már kezdem cikinek érzem elővenni harmadjára a saját kajámat és azt enni, amíg ő nem eszik semmit sem. (Nem akar enni!)

Harmadjára: ez mostanában gyakran van. Elvittem hozzá a dobozos egész napi kajámat, nem szólt érte egy szót se, ő megérti, neki is kell hogy jól nézzek ki, és nagyjából felfogta, hogy ez a kaján múlik.

És akkor megkérdezi: nem maradsz itt holnapig?

Jó, ott maradok, reggelire csinálok ott magamnak rántottát, megeszem fehérkenyérrel, és akkor a következő kérdés: nem maradsz itt még egy napot?


Szeretem b*szki, meg minden, de ennyire nem képes felfogni hogy nekem edzenem kell és ennem? Hogy nekem a káposztástészta nem kaja?

És akkor jön a hiszti, hogy én elhanyagolom őt, nekem van valaki másom, azért nem maradok ott stb.

Imádom, nagyon, de néha úgy az agyamra tud menni.



2014. júl. 27. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Túlaggódod. Ha őt nem zavarja, ha dobozból eszel, akkor te miért stresszelsz ezen? De még jobb lenne, ha vennél húst, zöldséget, stb amit az ő hűtőjében is lehet ugye tárolni és tudnál nála is főzni. Probléma megoldva. Ha ő nem eszik az az ő gondja, te attól simán kajálhatsz.
2014. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, mostmár lassan én is ott vagyok, hogyha ő nem eszik, akkor nem érdekel, ő baja.


De egy ilyenre hogy lehet felkészülni, hogy egyszercsak úgy gondolja, maradjak ott hétvégére? Amikor eredetileg úgy volt hogy csak délutánra megyek és csak annyit csomagoltam? :D


Ja, most esett le, hogy érted. Hogy nyers húst. Hát még nem él egyedül, ezt nem tudnám megoldani a családja miatt. Hogy nézne már ki, ha beköltöznék a hűtőjükbe?:)

2014. júl. 27. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja értem, de az is megoldás, hogy ha mégis maradnod kell, akkor lementek boltba és vesztek neked megfelelő kaját. Akár csirkét is vagy tonhalkonzerveket, stb. Plusz vihetsz még tápkieget is hozzá, azzal is meg tudsz oldani 1-2 étkezést.
2014. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez sem rossz gondolat :)

A tápkieget még nem mutattam be neki, mert 100%-ra meg van győződve róla, hogy felesleges, "felfújós" cucc, hajthatatlan, nem lehet neki elmondani az igazat, így úgy tudja hogy nem iszom :D

De ha azt mondom neki, hogy csak 'tejszín, mert abban van a fehérje' akkor biztos elhiszi és nyugodtan megihatom. És ő sem lesz kiakadva :D


Köszönöm a válaszokat!:)

2014. júl. 27. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Néha ő is mehetne hozzád
2014. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem akkor van ez,ha te sem vagy teljesen biztos a dolgodban.Máskülönben egy percig sem okoznának ezek a dolgok neked problémát.Az,hogy már előre készülsz a magyarázkodásra a fehérjével kapcsolatban is mi?Ilyenkor alap a keret megfordítása,hogy ő a buta amiért ezeket nem tudja,amit éreztethetsz,hogy milyen kis butus és ha már nagyon unszol,akkor elmondod neki mi az,nem az,hogy magyarázkodsz miatta.Ha oda van érted,akkor veszi a fáradságot és utánaolvas,mert mindent tudni akar ami kapcsolatos veled.Azt akarja maradj?Veszel kaját,aztán csinálja meg neked,akkor maradsz,ez az ára a társaságodnak.Csajozni mész edzés helyett?-Gyere velem edzeni,ne itthon mereszd a se-gged.Legyél büszke magadra és az életmódodra,ne inogj meg egy percre sem,ebből a magabiztosságból látni fogja,hogy vitának helye nincsen a témában és mivel meg akar felelni neked idővel ha jól terelgeted,elkezd ő is rendesen kajálni,meg edzeni.A van valaki másod beszólást meg ne hagyd büntetlenül.Mond neki-Az,hogy néha odajön a teremben időnként egy két csaj hozzám és megkérdezi mióta edzem még nem csajozás édesem:D Versenyhelyzetbe hozod,hogy veled nők flörtölnek és így talán edzeni is le tudod csalni,hogy megnézze mi a fene folyik ott.
2014. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit tényleg lazíts, ha már olyan dolgokon agyalsz, hogy a "nem maradsz hétvégére" mögött meg-nem-értés munkálkodik, nem pedig az, hogy szerelmes és szeretne Veled lenni.

Amúgy egyetértek: vegyetek kaját vagy menjetek el enni közösen valahova.

A protein-témát meg nehogy toporogva add elő. Csak tényszerűen. Mint egy férfi. :)

2014. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak nem versenyre készülsz, akkor nyugodtan lazíthatsz. 1-2 nap szar kajával nem fogják felzabálni magukat az izmaid.
2014. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!