Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit egyek edzés után?

Mit egyek edzés után?

Figyelt kérdés

Kb fél éve kezdtem el edzeni kb 50kilósan,most 57 kiló vagyok.

Tömegnövelőt szedtem,mellé vitamint is meg 1hónapra kipróbáltam a kreatint is..

Most talán annyi pénzem lesz hogy tudjak venni bérletet(kondi bérletet),de porra nem lesz pénzem,ezért kérdezem hogy helyette mit egyek?

Ezt is minél olcsóbban szeretném megúszni,mert nincs rá pénzem,de edzeni viszont nagyon szeretek,1hete nem edzek lassan,és már nagyon hiányzik..

Ja,és 175cm körül vagyok..szóval még szeretnék majd hízni ha 70kilóig felmennék az már tökéletes lenne..(Tudom az még beletelik egy kis időbe,de úgy érzem jó úton haladok..)

A normális válaszokat előre is köszönöm.! :)

18/F



2014. júl. 29. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A kreatinnak nem sok értelme van. Az egy kis plusz, amit a fejlődés lelassulásával érdemesebb elkezdeni, mivel az első kúra általában a leghatásosabb, és az elején kezdőként anélkül is gyorsan fejlődsz. A kaját érdemesebb rendbe tenni.

A kérdésre válaszolva a tojás talán az egyik leggyorsabban felszívódó fehérjeforrás úgyhogy én azt ajánlanám.

2014. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tojás menjen rizzsel megvan a fehérje+ch is.
2014. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!