Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az izesitetlen fehérje megéri?

Az izesitetlen fehérje megéri?

Figyelt kérdés
myproteinről rendelnég fehérjét és 5k-valolcsobb a izesitetlen? ez menyire fogyaszthato?vagy inkab izesítsem???
2014. júl. 30. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Kegyetlenül rossz íze van, nem is lehet mihez hasonlítani...a szódabikarbónás víz finomabb.
2014. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem még a csokistól is hányingerem lett, nemhogy az ízesítetlentől... :S Pedig nem vagy egyáltalán finnyás.

Ha van kisebb kiszerelésbe, fél kg-osba kb. akkor próbáld ki azzal, hogy milyen.

De az is lehet,hogy ha keversz hozzá valamit akkor egyből jobb íze lesz, ki kell próbálni. :)

2014. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt iszom edzés után Carb-F-el és este, ízesítés nélkül nem mondom hogy a legjobb fehérje amit ittam de simán lemegy nem igaz hogy ihatatlan, lehúzod és kész.
2014. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem iható, de hát ízlések és ficamok, van, aki a káposztát is megeszi (nem én). Az előnye annyi lehet, hogy rengetegféle módon ízesítheted, aztán valamelyik csak bejön, míg ha a normál ízesített nem ízlik, azt hiába variálod.
2014. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lassan egy éve használom az ízesítetlent, de sosem magában fogyasztom. Edzés után szőlőcukorral és vmilyen olcsó aromával, reggel pedig folyékony ízesítő+daráltzab+aroma.
2014. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tap bela ***** válasza:
Véleményemet ezzel kapcsolatban többször leírtam, ez egy alapaynag, ami sajnos nem tartalmaz emésztőenzimet sem. Sok esetben pedig jó lenne. Az ízesített verzió is ugyan az. Az Impact Plus az ami már tartalmazza, sőt megfelelő vitamin mixet is tartalmaz. Elleben ezt már nem reklámozza cég, mert jóval de jóval drágább, ráadásul csak 1kg-os verzióban van.
2014. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez sem igaz, hogy csak 1 kilós van, ráadásul ma van egy jó kis akció, 50 fontért kapsz 5 kiló Whey Plust. ha feltétlenül szükségét érzi valaki egy kis vitaminnak meg egy kis emésztőenzimnek akkor ez egy elég jó ajánlat.
2014. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tap bela ***** válasza:

Milyen érdekes reggel még csak 1kg-os kiszerlésben volt, most meg hírtelen csak 2 x 2,5kg-os van leakciózva. Valameddig.


Ezen akkor sem változtat az a tény, hogy a sima impact whey 5kg-os jóval olcsóbb (amiben semmi más nincs csak a fehérje), mint mondjuk a plus verzió.


Azon is lehet vitatkozni, hogy kell és vagy sem egy fehérjébe plusszba az emésztőenzim, akor amikor a táplálkozás sokaknak igen rossz. Aztán azon is lehet vitatkozni, hogy ha nem megfelelő hosszú távon valakinek a tápanyag emésztése, és ha bélrendszer megsérült, kezdeti gyulladások léphetek fel, ha puffadást érez, stb. stb. és a szervezet nem képes megemészeni az egyidejűleg, nagy koncentárióban megivott fehérjét, akkor abból mi hasznosul vagy sem.....


Szóval ezen vitatkozni, és meg lehet előzni. Mindenki maga döntse el.

2014. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!