Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ízesítetlen Myprotein whey-t...

Ízesítetlen Myprotein whey-t fogyasztók tapasztalata?

Figyelt kérdés
Íz, hatékonyság, minőség egyéb...

2013. okt. 21. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Az íz elfogadható még ízesítetlenül is, bár szőlőcukorral már kissé cudar. Én ízesítem por- és cseppalakú ízesítőkkel (Mocha, Tropical Storm, Banán). Jók.


Hatékonyság? Ez egy fehérje, tudja azt, amit egy fehérjének tudnia kell, tehát fehérjének lenni. Nem megerőltető meginni, tehát célnak tökéletesen megfelel.

2013. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ezt használom, nekem bejött! Használok mellé Flavdrops ízesítőt, így az ízzel sincs gond. Jobban szeretem mint az agyonédesített-cukrozott Scitec fehéjéket! Egyébként milyen hatékonyság? A tojás, csirkemell hatékony?
2013. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! A hatékonyságot arra értettem, hogy hozta-e azt az eredményt, amit egy fehérjének hoznia kell. Nem pedig valami gyenge minőségű fehérjét adnak el irreális áron.


Most lehet, hogy jót kérdezek, de az alapanyagok is Brit forrásból rakják össze vagy felvásárolják a hulladék amerikai húsiparból? Bár ki tudja, hogy az angliai jobb-e... na mindegy :D

2013. okt. 21. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Húsiparban mit keresne a tejsavó? Hulladékot nem tudnak felvásárolni, mert csak pár helyen gyártanak tejsavót, a Myprotein ugyan azt veszi mint amit a Scitec, Biotech mint magyar gyártó, és amit a Gaspari, MHN...
2013. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ízesítéshez: én rumaromával merészkedem mostanában, Sport csoki íze lesz tőle :D
2013. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Húsiparban? Miért szerinted miből van a tej, amiből a tejsavót, mint a sajtgyártás melléktermékét készítik?


Tehénkét sz*rrá oltják minden vegyszerrel, utána megzabáltatnak vele vegyszeres takarmányt, utána feldolgozzák... és mire eljut a hasikókba, mint táplálékkiegészítő tejsavó fehérje, addig még átmegy néhány történeten...

2013. okt. 22. 03:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Így már jobb, azt hittem máshogy érted. Miért, mit gondolsz az Európai, Kínai tej jobb?
2013. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát itt ülök a kezemben az első mypro-s naturommal. Nem megy ki a fejemből, hogy mintha a tehen csecset szopogatnam. Így reggelre fejbevágott ez a gasztronómiai élmény. Remelem hozzá lehet szokni, vagy majd ízesítem. Am. ez normalis ez a híg féligromlott tej íz vagy vmi hasonló?
2014. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D és a legjobb az egészben, hogy fogalmunk sincs, hogy mi van benne... akárcsak a többi "protein" termékben. ráírják, hogy marha szérum. ez kb olyan, mint amikor ráírják, hogy aroma. meg a kozmetikai szereknél a parfum. úgyse tudod miből van előállítva, hogyan szűrik meg stb.. ez olyan jogrés mint állat. juli néni vaginedvétől bármi lehet benne :D én is ezért iszom. csak én más gyártó termékét. de az is legalább ilyen jó xD ..
2014. márc. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!