Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valami megoldás válasz érdekelne?

Valami megoldás válasz érdekelne?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy gyerek a terembe, 1 hónap alatt durván megerősödött.

pl :


Széles fogással lehúzás : 60kg körül csinálta régebb, most 80-90 kg körül csinálja

Szűken lehúzás : kb. 64 kg csinálta, most 88 kg-al csinálta, és 8-9 ismétlést, valami eszméletlen..



Fekvenyomás kézisúlyzókkal dölt padon (45 fok kb.)

csinálta 17.5 kg kézisúlyzókkal, reszketett, alig bírta kinyomni, most meg 25kg-osokkal tolja 7-8 ismétlést.


Evező gépen valami 78kg körül csinálta max, most meg 104 kg-al, 120 kg a max. a gépen.


Szóval lehetséges ekkora hirtelen erőnövekedés. Csak érdekesség képp kérdeztem mit használsz, mondta vitamint, fehérje kieget és gyors CH-t, ennyi.


Meg haverok is mondták jó a genetikája, nagy hát,széles vállak, nagy mellkas, 4-5 hónapja edz komolyabban és 170-175cm között van.


Véleményetek ?


2014. júl. 31. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valószinüleg koxol :)
2014. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mivel sok felnőttet meghazudtól az erejével :D


Ma meg láttam vádlizni, üllő vádlit 60 kg tácsával csinálta :O

2014. júl. 31. 22:11
 3/16 A kérdező kommentje:

tárcsával, elnézést csak fáradt vagyok picit.


Az érdekelne, hogy naturálba lehetséges-e ekkora erőnövekedés.

2014. júl. 31. 22:12
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezek nem nagy súlyok, de mivel nem régen edz, valószínű, hogy kokszol. De mindegy, neked nem másokkal kell törődnöd.
2014. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem is érdekel más, csak mellette csináltam a gyakorlatom és úgy felfigyeltem picit rá. Sok ember a terembe 1-2 év edzéssel itt sincs erőben, mint ő.


Nagyon rendes gyerek 17 éves, nem nézném ki belőle, hogy kokszolna, de érdekelt a válasz.

2014. júl. 31. 22:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk biztosra, csak írtam, hogy mi a lehetséges.
2014. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, és attól, hogy valaki kokszol még lehet rendes. Semmi összefüggés nincs. Vannak a naturalok között is debilek és sok kokszos jófej is van. Ennyi.:-)
2014. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem lehet tudni biztosra értem, de azért nagyobb % hajlik rá, hogy ez a hirtelen erősödés koksznak tudható be nemde ?


Ilyen 35 felkarjai vannak még csak, szóval nem egy izomállat.

2014. júl. 31. 22:43
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha meg kokszol, akkor sajnálom szegényt, hogy ilyen dologhoz folyamodott és szerintem meg fogja bánni. Márészt szétverném azt aki kokszot árul gyerekeknek...
2014. júl. 31. 22:45
 10/16 anonim ***** válasza:

35-ös kar az tényleg nagyon picike, érdekes, hogy ehhez képest aránylag nagy súlyokkal edz.

Abban egyetértek, hogy durva ha gyereknek adnak el kokszot.

2014. aug. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!