Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik rendszeresen járnak...

Leitner kérdése:

Akik rendszeresen járnak edzőterembe, hogyan kerülitek el hogy a tenyereteken bőrkeményedés legyen?

Figyelt kérdés

Járok már pár éve, és a tenyerem olyan mint egy rakodómunkásé, pedig vigyázok, és nem is használok túl nagy súlyokat.


Melyiket preferáljátok inkább? Kesztyű, vagy szivacs? Miért?



2014. aug. 7. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Enyém is olyan.

Próbáltam kesztyűben húzódzkodni, de úgyis fájt egy idő után. Szóval nem használok semmit. Max kapargatom és néha bekenem egy jó minőségű kézkrémmel.

2014. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kovpet ***** válasza:
Kesztyűt. Lehet, a szivacs is jó, sokan azt használják, de nekem a kesztyű teljesen megfelelő, így ki sem próbáltam a szivacsot.
2014. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én büszke vagyok rá azt jelenti h jól edzettem most, hogy láttam ezt a kérdést megnéztem és nekem is eléggé bőrkeményedéses de ez a szervezet természetes reakciója eddig nekem fel sem tünt amig nem láttam ezt a kérdést. :)
2014. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kovpet ***** válasza:

Ízlés dolga, én nem szeretem, ha szétnyomja a súly a kezem.

...és a feleségem sem szereti, így kesztyűben edzek.

Mondjuk én informatikus vagyok, alapból sem kérges a tenyerem. Aki fizikai munkát végez és megszokta, annak gondolom kevésbé fontos az egész kérdés, mert bírja.

2014. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írták: kesztyű vagy szivacs.
2014. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a kesztyűt nem szeretem, nem éreztem olyan stabilnak vele a fogást. Amúgy szerintem nem lehet mit csinálni, én két évre abbahagytam az edzést és ugyanolyan maradt a kezem. Ha a külsőmön nem is látszik annyira legalább a tenyerem olyan mint aki edzett egy ideig :D
2014. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
én lány vagyok, tudom hogy marhára nem nőies, de az én kezem is csupa bőrkeményedés. de engem nem érdekel, sőt büszke vagyok rá :) legalább nem csak a külsőmön, hanem a kezemen is látszik hogy súlyzózok :)
2014. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szivacs vs. kesztyű terén hogy álltok? Melyik a jobb? Én úgy tapasztaltam hogy nagyobb súlyoknál, jó hogy ha szivacsot használok, javít a szorításomon.
2014. aug. 7. 14:39
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem már az alsó ujjperceim is olyanok,pedig kesztyűt használok.

de minél keményebb a bőrkeményedés,annál kevésbé zavaró a tenyér fájdalom mondjuk egy fél órás függeszkedő edzésnél.

2014. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!