Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Te mit tennel ebben az esetben?

Te mit tennel ebben az esetben?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, 3,5 fel evig junior szinten uztem a kickboxot, azonban kiderult, hogy a pajzsmirigyem alul mukodik igy egy tokeletes szalkas testre feljott jo par kilo zsir.. most ugy nez ki, hogy kezd stabil lenni es felhasznalok minden tapanyagot.. viszont a zsir megmaradt.. kb. 25% testzsir szazalek korul lehetek, jelen pillanatban elvan torve a labfejem.. miutan pedig megerosodott elszeretnem kezdeni a testepites mufajt :) sokat olvasgattam erre, sokszor lattam, hogy ajanljatok a sarga kapszula cimu iromanyt, azt nyaralas alatt el is olvastam, a kerdes a kovetkezo a nagy meseles utan.. igy kezdesnek leszalkasitanal vagy tomegelnel ? Hiszen nagyobb izomtomeggel egyszerubb szalkasitani
2014. aug. 7. 22:32
1 2
 1/13 HarciCsiga ***** válasza:
Egy óvatos tömegnövelést elkezdenék a helyedben :)(egyébként meg csak te tudod eldönteni hogy hogyan éreznéd magad jobban a bőrödben)
2014. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy és hány kiló?

Szerintem én szálkásítanék, 25% elég sok, de nem mindegy, hogy mekkora izomtömeg van rajtad!

2014. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat nem igazan szeretnek ilyen lenni, de a szalkasitas vegett elvesztenem az eddigi izomzatom is ? Ami melyen a zsirom alatt.van ?
2014. aug. 7. 22:42
 4/13 A kérdező kommentje:
189 cm 91 kg
2014. aug. 7. 22:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Számíts arra, hogy izmot is veszítesz.:(

Szerintem ez kevés tömeg, de ha nagyon zavar az a zsír, akkor nyugodtan szálkásítsd le.

2014. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 HarciCsiga ***** válasza:
ha csak tiszta kajával tömegelsz nagyon óvatosan figyelve a testsúlyodat és ehhez igazítva a kalória beviteled akkor akkor nem fogsz nagyon zsírosodni sőt mivel kezdő vagy még szálkásodhatsz is picit :)
2014. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy a lowcarb a legjobb szalkasitas, viszont, hogyha pl. Nekem kene napi 250g ch, akkor ahelyett mennyi zsirt kene vinnem ?
2014. aug. 7. 22:57
 8/13 HarciCsiga ***** válasza:

egy gramm szénhidrát 4kcal 1 gram zsír 9 kcal

Szóval a képlet a következő megszorzom a 250gramm szénhidrátodat 4el és oszom 9el és itt az eredmény =111meg pár tizedes gramm zsír :)

2014. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) remelem egy jo decemberre tudom hozni a formam :) hogyha szeptember kozeben elkezdem az 10 het, 1 het alatt, egy jo 0,5-7kg zsir minusz, heti 6 aerob, 3 sulyzos + etrend, ez igy jo lesz ? :)
2014. aug. 7. 23:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már 20% zsír felett bőven szálkásítanék. A nagyja zsírt le kellene adni és utána jöhet egy moderált tömegnövelés. Kövér kezdőknél kis ideig lehet izomnövekedés is kalória mínuszban, persze nem sok.

Én ezt tenném, de látom mások eltérőt javasoltak. Úgy is lehet, csak én is leírtam, hogy én miként gondolom. Nem beszólásként írtam.

2014. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!