Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan testesedjek "csak"...

Hogyan testesedjek "csak" ennyire?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves vagyok, és mindig is vékony voltam, 173 cm vagyok, 62 kg. Mindig mondják hogy nem nézek ki úgy mint ha 62 kiló lennék stb. stb.

Szerintetek ő hány kiló, és kb. miket kéne csinálnom hogy ne ilyen vékony legyek, hanem kicsit vastagabb, ne hájasabb? Miket egyek, miket ne egyek?

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. aug. 8. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány kg, de ha veled egy magas, akkor max 70. Szinte nula izma van, az is zsíros. Ennél sokkal jobb is lehetsz, de legalább neked nincsenek irreális céljaid. Nem jeff seidet tetted ki, hogy miként legyél naturálon pár nap alatt olyan.:)

Végezz kezdőként heti 3 súlyzód edzést vagy saját testsúlyost. Előbbihez olvasnivaló és étrendet is találsz: google: alapismeretek.

A saját testsúlyos edzéshez (ha nem akarsz súlyzózni) pedig: google: fegyencedzés pdf. Töltsd le, olvasd el.

2014. aug. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő se több 62-nél... Látszik, hogy nagyon alacsony.
2014. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szólni kellene neki is, hogy picit testesedjen. :)
2014. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tomboy454454 válasza:
ŐŐszintén ha te befeszitesz szerintem ugyan enyi izmod van :) olvass a fegyencedzésről ha othon akarsz edzeni 2 hónap alatt már szinte látszik a hatás 1 év alatt nagyon sokat lehet vele elérni lényeg hogy ne add fel!
2014. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a forma semmi, amit linkeltél :D ezt úgy eléred, hogy annyit eszel mint egy állat, és megvan 1-2 hónap alatt :D
2014. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!