Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vállból nyomás kézisúlyzóval,...

Vállból nyomás kézisúlyzóval, és a katonai nyomás ugyanaz?

Figyelt kérdés
Egyébként ez a gyakorlat elég a vállra?
2014. aug. 8. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Katonai: földről veszed fel a kétkezes súlyzót mellhez és kinyomod. Van aki szerint elég, illetve teljes testes edzésnél így okés, de osztott edzéstervnél nem árt vállra még oldalemelést és döntött törzsű oldalemelést betenni.
2014. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy egykezes súlyzóval egyszerre csak egy karral dolgozva vállból indított sima nyomás. Vagy akár kettlebellell.

[link]

2014. aug. 8. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy tudom, ahogy írtam is, de majd jönnek mások is.
2014. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan mint a fekvenyomás rúddal vagy kézisúlyzóval. Tehát ugyanaz a mozgás, ugyanazok az izmok dolgoznak csak más terhelés, mert a kézisúlyzót nehezebb kinyomni és stabilan tartani, úgyhogy azzal valószínüleg kevesebb megy. De lényegtelen, hogy egyszerre egy kézzel nyomod-e ki.
2014. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!