Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen pulzusmérő karórát éri...

Milyen pulzusmérő karórát éri meg megvenni? Egy ilyen óra átlagosan mennyi ideig bírja, folytonos használattal, példáúl ha napi kb 10 órát rajtam lenne. legfeljebb olyan 10. 000 Ft-ig (ha plusz 1-2 ezer, de lényegesen jobb/megbízhatóbb az sem baj)

Figyelt kérdés

Olyan órákra lennék kiváncsi ami állandóan méri a pulzust, tehát mellkaspántosat, lényegesebben csak annyi számít, hogy megfelelően pontosan mérje a pulzusomat. Véleményeket, ajánlásokat, esetleg a márka elleni kritikákat is megköszönném.


Sok óránál látom, hogy oda van írva az, hogy "Ekg pontosságú" ez akkor azt jelenti, hogy teljes mértékben megbízhatok az óra által jelzett adatban, vagy csak egy sima marketinges szöveg?

Beurer és a Sigma márkák mennyire megbízhatóak?



2014. aug. 8. 22:28
 1/7 A kérdező kommentje:
a Beurer PM 25 karóráról mi a véleményetek?
2014. aug. 8. 22:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Minek akarod 10 óráig magadon hagyni? :)

[link]

Nekem ilyen van, ne a honlapos árát nézd, valahol találtam 10-ért.

Tavasz óta használom és még nem merült le. Pedig kétnaponta járok edzeni 1-2 órát.

Teljes mértékben megbízható :)

2014. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

csak úgy, mint egy átlagos karórát, hogy időt nézzek. a pulzus mérés meg bónusz lenne rajta :)

vagy ha suli után futni támadna kedvem hazafele jövet :D

Köszönöm a segítséget! :)

2014. aug. 10. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neked az jó :D a mellkaspánt engem zavarna 10 óra hosszan :D én alig várom, hogy levegyem :D
2014. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, még sosem hordtam, lehet, hogy engem is zavarni fog, majd kiderűl :)
2014. aug. 10. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a PM 70-es van meg. Azért szeretem, mert színnel és ha kell hanggal is jelzi, ha kilépek az aerob tartományból. Van hozzá egy program is, amibe USB-n keresztül fel tudod tölteni az adott edzésed és akkor szép grafikonon látod, hogy mennyit edzettél eddig stb.

A pánt szerintem zavarni fog. Főleg amikor beleizzadsz és a műanyag mérőfej és összekapcsoló csak fog csúszkálni a bőrödön. Ha meg még látszani is fog a ruha alatt, akkor hüylén is fogsz kinézni :)

Akkor vegyél ilyet ha konkrét célod van vele. Nekem az, hogy aerob közben aerob tartományban maradjon a pulzusom.

2014. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisz85 ***** válasza:

garmin, polar, suntoo bármelyik jó és megbízható, ezek ráadásul a gagyi tescos cuccokkal ellentétben sokkal tovább bírják, nem zavarja be a pulzusmérést a magasfeszültségű vezeték ha átmész alattuk, stb, és ami a legjobb, hogy számítógépen elemezhetőek az adatok.


sajnos nem kapsz 10 ezer ft ért, de ha már nagyon akarsz akkor használtat nézz, vagy a polar legolcsóbb alapmodelljét tudom ajánlani

2015. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!