Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki elkezd szteroidozni...

Ha valaki elkezd szteroidozni és utána le áll vele (, de ugyanúgy tovább edz) megmarad a felszedett izom?

Figyelt kérdés

pl. olvastam ezt az 1-2 hónapos danabol kúrát,de van akik azt mondják,hogyha tovább edzel megmarad/fejlődsz valakik meg azt,hogy lemegy,mert csak vízzel telt meg...


most akkor megéri egy kúra vagy ha leállsz vele visszaesel ?

függetlenül a mellékhatásoktól!



2014. aug. 9. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a kúrát nem egyből megszakítod hanem levezeted akkor a felszedett tömeg nagy része megmarad. Persze ha helyesen kajáltál! A danabol egyik mellélhatása hogy vizet köt meg, nem ezért használják hanem mert több fehérjét épít bele az izomba ergo gyorsabban nősz
2014. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom sok szerrel csak fokozatossan szabad leállni, mert különben a belső szerveid is leállnak. :D

Ha csak vízzel tölt fel mi az isten értelme van? Több táplálékkiegészítő leírásában olvastam már, hogy növeli a sejtek térfogatát és jobb lessz tőle az izmok tápanyagfelvétele, fejlődése. Tehát létezik olyan, hogy valamitől megnő az izomzatod térfogata, de ez nem szimplán víz. Több dologra jótékony hatással lehet. A kúra végén logikussan hangzik, hogy ahogy megnőtt a sejtek térfogata úgy összébb is megy majd valamivel, de ne felejsd el, hogy valamit nyertél vele. Ha mást nem legalább azt, hogy jobban ment az edzés és x idő alatt komolyabb eredményeket értél el, mint nélküle.

2014. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miután abbahogyod a kúrát, rosszabbul fogsz kinézni, mint mikor elkezdted.

Ezért újra belefogsz egy kúrába, hogy visszaszerezd a régi alakod. Ez egy ördögi kör. "Nincs egy kúra, csak első kúra."

2014. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
úgy tűnik itt is többféle vélemény van
2014. aug. 9. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, azonos véleményen vagyunk. Mindenki azon a véleményen van, hogy a szemes szteroid szr, a dana pedig ezek legalja. Még a szuriknak sincs semmi értelme, hacsak nem versenyzel. De ezt kizárnak látom, te egy kezdő vagy, ha már ilyet képes vagy kérdezni. Mi értelme lenne magad tönkretenni ezel, amikor naturálon is képes vagy még sokáig fejlődni?


Meg milyen kérdés az, hogy megëi e szedni,

2014. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, csak tölt a tablet és véletlenül elküldte.


Tehát: Milyen kérdés az, hogy megéri e, eltekintve a mellékhatásoktól? Ha nem nézzük a mellékhatásokat, akkor csakis az előnyei maradnak. Ezzel a logikával meg a világon bármit megéri csinálni...


Én azt tanácsolom, hogy ne kezdj kokszolni, mert előbb-utóbb úgyis meg fogod bánni.

2014. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem értem mit nem lehet ezen érteni + nem is írtam,hogy szedni akarom!


Egyszerűen annyi a kérdésem,hogyha valaki két hónapig kokszol és abbahagyja akkor mennyire fejlődik vissza ha vissza fejlődik (az izomzata)!


már bocs,hogy nem értek ezekhez a szerekhez :'/

2014. aug. 9. 18:12
 8/8 anonim ***** válasza:

"úgy tűnik itt is többféle vélemény van"


#2 vagyok. Nem tudom, mire következtettél a postomból, de én különböző táplálékkiegészítők tulajdonságairól írtam. Erre alapozva lehet találgatni mi ez a "vizzel tölt meg" dolog és hogyan is történhet valójában.


Ez a visszafejlődős dolog is totál mindfuck. Kár ilyenekbe belegondolni, mert csak ártassz magadnak. Ha minden eddigénél jobban használod az agyad tanulásra egy adott időszakban, majd utánna csak simán jól használod, vajon milyen katasztrófális agykárosodást fogsz szenvedni, amitől leépülsz?

A szerodikra nem véletlenül írják, hogy veszélyes ezért butaságnak érzem eltekinteni a mellékhatásoktól. Másik dolog meg, hogy ha még nem lenne mellékhatása is lehet hogy veszélyes lenne, hiszen minden eddiginél jobban terheled magad és így elég nagy az esélye a sérüléseknek amik persze lehetnek komolyak is (a terembe ahova járok nemrég szakadt le valakinek a bricepszje). Kell hozzá erős izület, ínszallagok, jó állóképesség, szívósság, ... Tehát nagyon megkell tolni az erő és állóképesség fejlesztő gyakorlatokat. Szívednek is bírnia kell a dolgot. Én azt javaslom csak akkor gondolj ilyesmikre, ha már elérted a haladó szintet és képesvagy alapos kutatásokat végezni a témában.

2014. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!