Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények erről az afrikai...

Vélemények erről az afrikai srácról?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Vélemények érdekelne, olvasd el kérlek :)


[link]


Mennyi idő alatt lehet elérni a formáját, elég jó formában van és nem is zsíros :


[link]



2014. aug. 10. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó a formája nagyon, szép eredmény. De azért ott szerintem van kis koksz is. Ezzel nyilván majd itt sokan nem értenek egyet, de 173 centisen 86-88 kg ilyen szárazsággal nem lesz egy naturál ember, még ha jó a genetikája akkor sem. De ez csak az én véleményem. A terem vagy súlyok mindegy miként néznek ki, lehet rozsdás szarokkal is edzeni az nem befolyásolja a végeredményt. Az étkezés inkább, de azért elég sok halat eszik, szóval a fehérje simán meglehet nála.
2014. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért szerintem nem kizárt, hogy naturál. Látszik a genetikája nagyon kemény 8 kocka a hasán, jó tapadási pontok. Plusz ő fekete, akiknél gyakoribbak szerintem a jó gének és maga bőrszín is rádob a látványra, nem véletlenül barnítóznak a versenyzők is. Egyébként én nem látom őt 86 kilónak inkább hiszem, hogy többet mondott kicsit.
2014. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet persze vitatkozni, de írtam, hogy ez az én véleményem. Nyilván kevesen értenek majd egyet velem, de akkor is ezt gondolom. :)
2014. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szép eredmény, sokan puccos teremben és jó étrendel sem néznek ki így és nem is fognak. Nagyon szép a mellizma (felső részén is van tömeg rendesen), a vállak is elég brutálisak meg a felkarok úgy egybevéve. A csuklyáin is látszik szépen megvannak azok is edzve.


Szó szerint nagyon szép eredmény. Biztosan hozzácsapott még +3-4 kg-ot, olyan 80-84 kg között van. Sehol sem írja, hogy mióta edz, az lehet 2 éve vagy lehet akár 4-5 is.


A sötét szín kiemeli az izmokat, nekik jobbak a génjeik, nagyobb tesztoszteron szint, jobban építenek tömeget egyesek, ha ehhez párosul egy szép izomtapadás és genetika ez a végeredmény.


Szerintem is naturál, ez még hozható.

2014. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 DEXTER22 ***** válasza:
Szerintem meg ez nem natural...de sose lehet tudni..
2014. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem! Ha a drog, meg mindenféle hülyeség eljut oda, akkor szteroid is simán. Jó, értem, fekete genetika, de akkor is, csigától meg sok moszat marhaságtól nem lesz senki ilyen..
2014. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért a koksz valahogy Ghánába is eljut, ahogy elnézem. Gyűlölöm az ilyen álszent f-szságokat, hogy még kreatin sincs mindig, mert olyan csóró a vidék, eközben pedig szétreped a csávó a koksztól. Nem szeretem ha hülyének néznek, meg a többi olvasót is. Jó, valószínű, hogy nem annyi cucc kell ehhez a formához, mint egy top profi testépítőnek, de azért ne áltassuk már magunkat.
2014. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze az is lehet, hogy én tévedek és a sült útifűtől lett ilyen.
2014. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Genetika is lehet. Ja és ki tudja mióta edz.
2014. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10 az 1-hez, hogy cuccol, de még ha teli is van, akkor is nagyon szép eredmény. Sokan vannak, akik meg sem közelítik kox mellett sem az ilyen formát, szóval részemről minden elismerésem neki!
2014. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!