Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem futni foci pályán...

Elkezdtem futni foci pályán 15 percet futottam eszt szeretném minden nap megcsinálni egy hónapig. Tegnap 15 perc futottam 2,23 km tettem meg és 140 kalóriát égettem el. A táplálkozásomra oda figyelek rendesen. Jó ez így?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 13:12
 1/7 A kérdező kommentje:
A következő hónapban 30 percet és így tovább de egy óránár meg állnék.
2014. aug. 12. 13:13
 2/7 anonim válasza:
Jo, jo, de a celodat nem irtad le, hogy te most akkor fogyni szeretnel, vagy mit akarsz!
2014. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés felesleg van rajtam csak szeretnék egészségesben élni rendszeresen mozogni. Mert jobb a közérzetem és fejleszteni az álló képességemet.
2014. aug. 12. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra szerintem tökéletes. Viszont normális futó cipőbe csináld, és a rendszeres sport mellé azért szokták ajánlani a multivitaminokat a megnövekedet vitaminigény miatt. Viszont a mindennapi futás sem túl jó, pihenni is kell az izmoknak.


Bár ha az egészséges élet a cél, akkor miért csak egy hónapig?

2014. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze erre a célja vettem egy alkalmas futó cipőt ami jó betonra is.


Nem egy hónapig szeretném csinálni hanem folyamatosan ebben a hónapban szeretnék 15 percet futni. A következőben 30 percet aztán 45 azután 60 perce de itt meg állnék.


Elég pihenő a hétvége?

2014. aug. 12. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Kardió edzést követően egy nap pihenés azért nem árt. Tehát jobb lenne a futás-pihenés-futás-pihenés-pihenés-futás-pihenés felosztás. Ha már eljutsz addig a szintig, hogy pihenés nélkül egy órát futsz, akkor az már nem kardió tartomány (hanem aerob), akkor már nem feltétlen szükséges a pihenő.
2014. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm választ ment a zöld kéz
2014. aug. 12. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!