Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meglesz a V alak nállam?

Meglesz a V alak nállam?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Még tömegelek 1000-el, csípőmre meg derékre jött zsír máshova nagyon mérsékelten, de tömegelek tovább, ameddig nem lesz valami ütős tömeg (izom) majd szálkásítás 7-10 hónap múlva, jelenleg így néz ki a hátam :


[link]



2014. aug. 15. 14:07
 1/6 A kérdező kommentje:
A hátam nincs feszítve, laza állapotban van.
2014. aug. 15. 14:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Most is megvan és ennél még jobb lesz.
2014. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mivel olvastam pár napja 1 kérdést, volt egy nagyon izmos srác és mindenki panaszkodott a mellére meg hátára, hogy nem jó :)
2014. aug. 15. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Válladra, hátadra dolgozz még és szálkásítás után simán meg lesz. Most is csak a zsír miatt nem olyan egyértelmű de látszik már a V.
2014. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő nem volt nagyon izmos srác, csak közepes forma. A háta le volt maradva és a mell meg még jobban. A dereka széles volt. De ennyi, azért nem volt rossz, csak ő kérdezte a hibáit, mi pedig leírtuk. Ő kérte, hogy legyünk őszinték. Nyalással nem sokra megy, ha agyondicsérjük, mert akkor nem tudja, hogy mire kell neki még jobban odafigyelni.
2014. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, hát a hátam azt brutálisan le szoktam edzeni, remélem sokkal nagyobb lesz :)
2014. aug. 15. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!