Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy számoljátok ki a...

Ti hogy számoljátok ki a kaját ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha nem otthon eszetek és nem magatok készítettétek és mértétek ki a kaját, akkor hogy számoltok vele?

Pl étterem, szálloda, családi összejövetel, lakodalom, disznóvágás, stb...


2014. aug. 16. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy sehogy, mert nem egy evésen múlik a forma, nem is egy napon. Vagy hozzáadok egy kb becsült értéket. Látom mekkora hús és mennyi rizs vagy egyéb kaja és van annyi rutinom, hogy kb tudom mennyi tápanyag.
2014. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 HarciCsiga ***** válasza:
Viszek magammal kaját vagy ott veszek és megcsinálom családi összejövetelnél pedig ha van akkor bcaazok és úgy eszek "szemét kaját" és aznapra lefelezem a szénhidrátomat amit mondjuk rizsből vagy másból vinnék be aztán ha haza érek bepótolom a fehérjés menüket ha kihagytam
2014. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én annak idején, eleve úgy fogtam bele hogy mindent megérzésre hagyva állítottam össze, mivel nem akarok ennyire foglalkozni vele, de tudom miből kell több kevesebb, ezért nincs is szükségem a grammozgatásra.
2014. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem baj, ha nincs mindig minden patikamérlegen kimérve? Megnyugodtam ,mert az a halálom.
2014. aug. 16. 15:36
 5/9 A kérdező kommentje:
2-es: Azért megnéznélek, ahogy egy lagziban vagy disznóvágáson nekiállsz a kis csirkemelledet sütögetni:))
2014. aug. 16. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem gond, mert nem egy napon múlik a dolog.
2014. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaz, nem 1 napon múlik! Ha tudod torta-mint édesség, nem fogsz meg enni egy felet! :D És nem eszel végig mindent (Én legalábbis nem...)
2014. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mostanában majdnem mindent szemmértékre eszek, legalábbis olyan szinten, hogy tudom, egy bögre rizs az 200 gramm +-10.
2014. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

MyProtein : Carb Blocker , HCA stb.. termék mindig van nállam ilyens féle alkalmakkor.


Ránézésre meg lehet ítélni kb. mennyi makrót ettél aznap összbe max 50-et tévedsz, de nem azon fog múlni minden.


Szálkásításnál, meg a szálkásító diétát nem szegem meg, bármilyen összejövetel legyen.

2014. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!