Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 187 cm-es magassághoz sok a...

187 cm-es magassághoz sok a 85-90cm-es derékbőség? A köldök felett mértem egy kicsivel,18/F

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hülyeség a derékbőséget méregetni, a testzsírszázalékot is az. Egyszerűen belenézel a tükörbe, és látod, hogy jó vagy-e, vagy kell esetleg valamin változtatni.
2014. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a többi arányon is múlik. Ha beesett mellkasod és pipaszár lábaid vannak pókhassal, akkor soknak tűnhet. Amúgy meg teljesen rendben van ehhez a magassághoz. Lényeg, hogy a csípőd és a mellkasod legyen mindig egy 10-10 centivel több a hasadnál, és azzal már egész jól nézel ki. Ha ez magától nem adatott meg, akkor érdemes szorgalmasan gyúrni érte.


Hasonló vagyok, szóval tudom, hogy ez már nem egy vézna iskolás-alkat, de még bőven normál kategóriának számít, idősebbekhez viszonyítva pedig vékonynak is mondható. Mondjuk, én az utóbbi időben jó néhány kilót híztam, így most konkrétan 92cm a derékbőségem. Szerintem a 85-90-ben semmi pláne, de 90 felett már kezd meglátszani...

2014. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!