Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tisztítjátok ki és mivel...

Hogy tisztítjátok ki és mivel a shakert úgy hogy ne legyen büdös? Leírnátok légyszives részletesen a pontos módszert?

Figyelt kérdés
Biztos velem van a baj, de nekem folyton olyan szaga lesz mintha egy patkány rohadt volna bele:S:D
2014. aug. 17. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahányszor iszol belőle, utánna szépen kiöblögeted, majd hagyod szellőzni, ennyi a titok :)


Nekem 4 hónapja van meg a Shop Builderes shakerem és nem büdös most sem.

2014. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyből elmosom és ha régi akkor kidobom, veszek újat, nem drága.
2014. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felontod forro vizzel, es teszel bele jo sok mosogatoszert es hagy allni 24-48 oraig. :))
2014. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy miután használtad egyből öblítsd ki, utána amint van lehetőség mosogatószerrel szintén átmosni. Végül a tetejét soha ne tedd rá csak ha majd kiszáradt.
2014. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én havonta dobok ezeket kb 200ft-os összeg
2014. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem mosomki
2014. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld pacsi mindenkinek!:)

Akkor itt van a kutya elásva, én mindig rajta hagyom a fedőt, ezek szerint az a hiba, köszönöm mégegyszer!:D

2014. aug. 17. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet ez primitív lesz, de én régebben sosem tudtam miért büdösödik be, ezért egyszer telefújtam parfümmel, kimostam mosogatószerrel, hagytam állni és jó lett, nem volt szaga.
2014. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!