Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elment a motivációm az edzéstő...

Elment a motivációm az edzéstől, hogyan nyerjem vissza?

Figyelt kérdés
Most már heti könnyebb edzéseket csinálom max 2 szer, váll mell , bicepsz ezekre edzek. Régen azért álltam neki mert sportolni akartam , egészségesen élni , de látva a majomkodást ami folyik a sportágban elment a kedvem, pedig továbbra is szeretném csinálni de valahogy elgyengültem. Tudok tanácsokat adni ?
2014. aug. 18. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell a fejedben rendbe tenni. Tűzzél ki egy célt és a szerint cselekedj. Cél nélkül persze, hogy nincs motiváció.
2014. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan elfoglaltság, amiben nem másnak kell erőt önteni a delikvensbe. Nem kötelező csinálni, aki csinálja az meg nyilván akkor is kibírja azt az 1 órát, akár lazábbra fogva is ha épp nincs hangulata.
2014. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Mindig emlékezz, hogy miért fogtál neki ;) Ez legyen szemelőtt, haverkodj össze valakivel a terembe és motiváljátok egymást, ki éri el hamarabb x cm lábat vagy x kg fekvenyomást hamarabb, stb.. sok kis céllal érdekesebbé és keményebbé lehet tenni az egészet. Rakj ki egy képet a szobádba amit el szeretnél érni és mellé a tiédet, minden nap csomószor látod. Köss fogadást ismerősöddel, hogy aki eléri x dolgot hamarább, persze nagyobb cél az kap a másiktól valamit.


Sok hülye fogadást kötöttem én is annak idején, még érdekesebb lett az edzés tőle, kis célok, nagy fejlődés ! :D


Remélem adtam pár ötletet.

2014. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is elment a motiváltságom,pedig nagyon akartam.

De rájöttem a a hibára. Nem mindegy,hogy milyen terembe jársz,illetve van-e/nincs /ki az edzőtársad. Meg beszélj az edzésről egy olyan emberrel,aki hasonló tudással van az egészről,mint te.

Nekem haverom már nem abban a koliban lesz,mint eddig,pedig mindig megbeszéltük vele az edzésekkel kapcsolatos dolgokat. Edzőtársam se lett utána,sőt termet váltottam,így elment a motiváció.

Szeptembertől kezdem újra,mivel akkor lesz lehetőségem a régi terembe menni,egy jó barátommal edzeni.

2014. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!