Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ektomorf étrendet...

Milyen ektomorf étrendet javasoltok?

Figyelt kérdés
Ektromorf testalkatom van, jelenleg 60 kg vagyok, illetve 175 cm. Abban segítsetek hogy milyen étrendet kövessek? Szeptembertől iskola, így ez nehezen megoldható. Napi kb. 5-6-szor étkezem.

2014. aug. 19. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsen "ektomorf étrend". Átlagban több kalóriát kell enned, ennyi mondható el nagy vonalakban. Ezt legtöbben a ch emelésével oldják meg. Személyes véleményem szerint ilyenkor nem is kérdés, hogy a zsír 1g/tkg-on legyen minimum.
2014. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

reggel beversz 100g zabot egy adag fehérjével közben megcsinálsz fél kilo rizst és 400g csirkemellet meg valami zöldséget mellé

van egy napod megenni

2014. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ektomókus vagyok, úgy csináld ahogy a második mondja. Kis négyszögletes edénybe berakod az adagokat, otthon meg megeszed a zabpelyhet.
2014. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!