Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen biztonságos erőnövelő...

Milyen biztonságos erőnövelő gyakorlatok léteznek?

Figyelt kérdés

Nem mintha a deadlift és a guggolás halálos lenne, csak fáj a hátam a nyakam alatti részen gerincemnél és a múltkor kicsit ijesztő manővert csináltam fej felett tartásos guggolás közben. Igaz akkor próbáltam először és fáradt is voltam már, meg beszéltek hozzám és nem koncentráltam eléggé, bla-bla. De azért mégis, ha van valami biztonságosabb akkor inkább azt tolnám egy ideig.

Deadliftnél meg úgy éreztem, hogy szabályosan csinálom, aztán oldalnézetből mikor láttam, hogy milyen púpos a hátam, nem hittem a szememnek. Természetesen fogom még gyakorolni ezt is csak ha valamiért nem sikerülne...



#biztonságos #erőnövelés #erőnövelő gyakorlatok
2014. aug. 19. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A felhúzást és a guggolást is meg kell tanulni helyesen kivitelezni, először nem nagy súllyal. Guggolni lehet keretben is, így biztonságosabb vagy pl a lábtoló gépezés is megteszi, de az alap a guggolás.
2014. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, mindenképp gyakorolni fogom őket!
2014. aug. 19. 14:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Még valami: overhead squat-ra mondják, hogy megmutatja a gyengeségeinket. Nagy butaságot csinálok, ha ezzel próbálom edzeni a gyenge pontjaimat?
2014. aug. 19. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ezt is végezheted, de legyen sima guggolás is.
2014. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!