Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért hiszi azt sok ember...

Miért hiszi azt sok ember hogy a testépítők csak beszednek valami port tornáznak két hónapot és akkorák lesznek mint Arnold?

Figyelt kérdés
Miért nem látják hogy egy szépen kidolgozott test mögött mennyi munka van. Miért hiszik azt, hogy a fehérjék/tömegnövelők varázsporok, amitől csak felpumpálódsz, és ha abbahagyod a gyúrást leeresztesz mint egy lufi?

2014. aug. 20. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Mert az emberek tudatlanok és irigyek.
2014. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem értenek hozzá. Kedvencem a műizom kifejezés. :-)
2014. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem tudják a titkot mint én :) Flabélos
2014. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert főként végletekben gondolkodnak, nem értik a mérték és a folyamat fogalmait.
2014. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintme egyszerűbb nekik azzal elintézni a dolgot, hogy ők is meg tudnák ezt csinálni ha akarnák (de ugye hangoztatják, hogy semmi értelme), mivel ez csak szer és semmi meló, mint elismerni, hogy azért néznek ki úgy ahogy, mert szemetet zabálnak és nem mozognak.
2014. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert rengeteg a hülye, azért.
2014. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Sanyi csak mi kettőnket pontoznak le.

Ránk vannak kattanva :D

2014. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem gyúrok hosszú ideje (1 éve) és tudom mennyi munkából áll a testépítés. Az embereknek rengeteg dologról le kell mondaniuk vagy meg kell változtatni a fejlődés érdekében és nem értem hogy mások miért nem tisztelik az ilyen embereket. Gyakran hallom én is hogy műizom, meg hogy dísz. Mondjuk azt sem szeretem, mikor valaki valamit nem bír megcsinálni és odaszól hogy csináld te, te úgy is gyúrsz.
2014. aug. 20. 11:45
 9/12 - palilaci - ***** válasza:
Mert a testépítők hülyék, fel vannak fújva műizom, de kapálni bezzeg nem tudna vagy 1 kezes guggolásokat nyomni. Persze ami TVbe megy és amiket ott reklámoznak az a jó. A média tehet mindenről, egyszerűen elhülyíti az embereket. A legnézettebb csatornákon, vagy webhelyeken 1 érdemes műsort/cikket mondjatok már.... jah nem beszélve a szennylapokról
2014. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert az emberek buták sajnos. Ha valaki lejár a terembe akkor ő már biztos cuccol és el van ítélve.
2014. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!