Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Utolsó kaja kérdés, több lent?

Utolsó kaja kérdés, több lent?

Figyelt kérdés
Ha az utolsó kajában még van zsír meg ch akkor éjszaka nem termelődik annyi növekedési hormon állítólag. Tudom hogy a napi étrend számít a fejlődéshez, de ha van egy ilyen lehetőség hogy alvás közben jobban nősz, akkor a legtöbben miért vetik el ezt az előnyt?(pl. azzal hogy még este lenolajat meg rizs esznek)

2014. aug. 20. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

azért tesznek lenolajat, hogy lassítsák vele az emésztés folyamatát ha jóltudom szal, hogy tovább tartson az egész emésztés, és kevesebb ideig maradjon a szervezet tápanyag nélkül.


/Még soha nem ettem lenmagolajat, úgyhogy ha most hülyeséget írtam hozzánemértőként javítsatok ki légyszives!/

2014. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azért eszik sokan este lenolajat, de a kérdés most nem ez :)
2014. aug. 20. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
ez az "alvás közben" valójában csak 1-2 óra ami az utolsó étkezés és az alvás közt telik el, ugyanis alvás közben nincs emésztés(pontosabban minimális), nincs aktivitás, így inzulintermelés sincs. főleg, ha az említett szénhidrát lassú felszívódású, amihez legalább fél nap kell, hogy megemészd, ebből az éjszaka levonva. ha maximalizálni akarod, akkor éjszakára csak fehérjét egyél, esetleg minimális zsírt, de nem ezen fog múlni, a többség nem fekszik le időben és nem is alszik eleget, az étkezése is gyenge és az edzése is csapnivaló, ami sokkal inkább visszatart.
2014. aug. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!