Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ab Generátor hasgéppel mennyi...

Ab Generátor hasgéppel mennyi idő alatt érhetem el a kockás hasat? Kaja rendben van

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehet megmondani semminél, hogy mi mennyi idő mert teljesen egyén függő. Az ilyen dolgok nagyrészt az agyban dőlnek el. Mennyire tartod fontosnak, milyen mélyen éled át az egész folyamatot, stb...

Én pár hete használom ab generatort terembe és először istenítettem, hogy milyen jó, de később egyre kevésbé éreztem a hatását. Hamarabb fáradtam ki minthogy éreztem volna a hasizmom. Már korábban is gondoltam rá, hogy csalok valahogy, de pont ma jöttem rá, hogy ha gyakorlat közben külön figyelmet fordítok a hasizmomra teljesen más a hatása.

Azt gondlom tudod, hogy a kockahas eléréshez két dolog fontos igazán. Az egyik a hasizmok fejlesztése a másik a zsírégetés. Na most ab generátorral mind a kettőt meglehet valósítani, de van úgy hogy diétát keményebben meg kell nyomnod és nem árt ha tudatosul benned, hogy ilyenkor zsírt égetsz.

2014. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak azt szánod edzésnek, akkor soha.

Leírnád az étrendedet?

2014. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!