Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy számoljam ki a fehérjebev...

Hogy számoljam ki a fehérjebevitelem?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy csak az allatit szamoljam. De akkor hogy legyenek a makroim? 120 g feherjere van szuksegem egy nap, ma pl eddig ettem 100at, de abbol csak 57 allati. De ha csak az allatit szamolom be akkor kaloriaban viszont csak ugy tudok bentmaradni hogy csokkentem vagy a ch-t vagy a zsirt.. vagy mi van a novenyi feherjek kaloriaertekevel?
2014. aug. 21. 15:03
 1/7 - palilaci - ***** válasza:
hülyeség. az a lényeg hogy meglegyen a napi fehérjeszükségleted, amit nem csak húsból vihetsz be hanem pl tápkiegből. De célszerű változatosan kajálni (hús, tápkieg, hal stb).
2014. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

De ezek mind allati feherjek amiket irtal..

2014. aug. 21. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
A növényit én pl nem számolom, az a tuti, ha megvan állatból. És igen, akkor csökkentsd a ch-t ha ez a gondod, hogy kalóriában túlmentél, de a fehérje legyen meg állatiból. Jó tanács.
2014. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A növényit tényleg nem érdemes számolni, az elfogadott álláspont legalábbis most ez. De 120 gramm fehérje nagyon könnyen megvan ám.


300 gramm hús-->60 gramm fehérje

4 tojásos rántotta szalámival, sajttal-->40 gramm fehérje

150 gramm túró--->20 gramm fehérje


Ha meg edzés után benyomsz 30 gramm protein, akkor még könnyebb a helyzet.

2014. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
növényit én se számolom csak ami a húsba tojásba túróba turmixba van mást nem számolok fehérjeként.
2014. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Ennyi.
2014. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm mindenkinek :)
2014. aug. 21. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!